Skocz do zawartości

Monitory stereo do 500zł używane


lukiel84

Recommended Posts

Witam chciałem kupić jakieś kolumienki na biurko do pc,wiem że pc nie w tym dziale,ale czytając różne opinie o głośnikach komputerowych,stwierdziłem ,że może monitorki stereo i nie wiedziałem w jakim dziale to napisać:)Zawsze robiłem diy,ale teraz nie mam czasu więc chcę kupić gotowe/używne.Z powodu braku miejsca wzmacniaczem na biurku będzie GC lm4780,mam też wzmacniacze inne : yamaha a-520 i na 2sc5200 ,n-mosfet,kolumny jakie mam teraz to diy na STX 18-140AWX i one będą przy TV jako fronty.Fajnie bybyło jakby kolumienki podobnie zagrały,Karta zewnętrzna do pc to sweex sc016.Znalazłem o to takie cuda:

Tannoy M1 licytacja od 390zł
Arcus TS25 licytacja od 350
Arcus TS100 cena 260zł
Arcus TS15 cena 350zł

Pujdę na kompromis jak się nie zmieszczą na biurko to coś wymyślę,kasa do 500zł
Czy takie głośniki zagrają jakoś w bliskim polu przed biurkiem? no i chciałbym czasami nimi głośniej zagraćicon_smile.gif

Jak młody,wybaczcie,po napisaniu tematu widze ,że są podobne dwa tematy poniżej:( sorki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolumnach lubię wysokie tony jak są wyostrzone,ale bez przesady z wiekszym naciskiem na bas.Średnie tony lekko wycofane ,ale żeby było je dobrze słychać nie tracąc na jakości.Lubię głośno słuchać muzyki czasami ,a wiekszość po cichu z podkręconymi basami.Muzyki słucham różnej,praktycznie wszystkiego oprucz rocka.Wiadomo ciężko opisać o jaki dźwięk chodzi ,mam nadzieję ,że jakoś to przybliżyłem:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...