Skocz do zawartości

Samsung Renaissance


arek660

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów.
Z racji, że jestem tu nowy proszę o wyrozumiałość. Otóż potrzebuje pomocy ponieważ posiadam korektor graficzny od zestawu Samsung Renaissance i chce go przerobić na zasilanie z zasilacza ponieważ nie posiadam reszty komponentów od tego zestawu i moje pytanie brzmi: czy ktoś tutaj posiada schemat do urządzenia MQ-710Q bądz wykonywał podobny zabieg?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może raczej napisz do czego Ci potrzebny korektor? W czasach źle nagranych taśm analogowych czasami takie urządzenie się przydawało i można było zrobić więcej dobrego niż złego.
Ale ogólnie jest to urządzenie degradujące dźwięk i powinno się go unikać. Dobrze dobrany zestaw nie potrzebuje korektora.
Zamiast psuć dźwięk takim czymś lepiej zainwestować w lepsze kolumny czy wzmacniacz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

zrobić z tego korektora, zasilanie do czego ?



Przypuszczenie:
Korektor pochodzi z takiej kombajno-wieży, która jest zasilana jednym przewodem 230 V.
Jeśli arek660 ma tylko jeden z elementów tego kombajnu, to ten element pewnie nie ma ani przewodu zasilającego, ani żadnego wyjścia na zasilanie, a człowiek chce go sobie użyć do czegoś.

Moja propozycja do areka660:
Jeśli rzeczywiście chcesz mieć korektor, to zamiast babrać się z tym, kup korektor na Alle
np.:
http://allegro.pl/korektor-graficzny-rotel...4791000439.html

A poza tym, to za f1angelem - jeśli tylko chodzi o podbicie basów czy wysokich, to powinny starczyć dwie gałki typu bass i treble, szkoda zachodu z korektorem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...