Skocz do zawartości

Recommended Posts

a moze po prostu stoisz przed dylematem wybrac te czy te drugie
Posiadam T20 - jestem zadowolony w koncu to tylko biurkowe małe stereo
Jezeli masz duzo mijsca na biurku i mozesz rozstawic po 40-50 cm po bokach monitora to spokojnie wez T40
jezeli masz male biurko radze wziac wersje "20"
Dzwięk ok , basu nie ma duzo bo to małe jak wspomnailem stereo ale potrafia dobrze i glosno zagrac
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będą grały bardzo podobnie zastosowane sa te same przetworniki wiec roznicy nie bedzie, 20 graja ok , zreszta gdzies pisałem juz o nic, to sluchania muzyki podczas pisania na kompie czy podczas pracy..lub przegladania np naszego forum dla mnie to idelnie graja
Filmy to juz rożnie zależy co kto lubi, mi w filmach brakuje tego czego kino stoi a mianowicie subwoofera - ale takie glosniczki nie kupuje sie do odgladania filmow tylko sluchania muyki podczas pracy z komputerem wyłącznie w ładnym stereo.. ładnie wyglądaja na biurku i bardzo sie kurzą icon_smile.gif
Czy warto wydawac wiecej kasy na "40" powiem tak...spodziewam sie,ze nie zagraja ani dwa razy lepiej ani dwa razy głośniej:)..no moze ciut głośniej
Kwestia bardzo ważna to miejsce w jakim będą stały 20 wystarcza ze bede stały po min 15 - 20 cm od monitora, obawiam sie, ze T40 potrzebują min 20-35cm od monitora.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem creative t20 są super !!!!! icon_biggrin.gif
po co komu większa moc te dają wystarczająco
uważam że t40 jest dla tych któży nie mają co zrobić z pieniędzmi
i moja mała rada - jeśli masz realtek gigabyte konfiguracja audio HD w equalizer ustaw je na opcje silny i włącz EQ
ftedy ładniej grają
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...