Skocz do zawartości

Interkonekt do 500zł. nowy lub uzywany


B11

Recommended Posts

Gra u mnie wzmacniacz Nad 356bee z Xindak 2.0 Mause na RCA PROlink i chciał bym je zmienic na cos lepszego by poprawic chyba tylko i wyłącznie bas by był głośniejszy, mocniejszy bo średnica i wysokie są ok. Xindaka słuchałem na pierwszym wyjsciu i tu bas ma potęgę lecz cegos brakuje w wsokich, natomiast drugie wyjscie audio jest z genialnymi srednimi i nesamowita gora pasma, lecz gdyby tak nieco przybyło basu, było by genialnie choć, już jest więcej niż dobrze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest krótka. Tylko i wyłącznie interkonekty Monster Cable. Od modelu Interlink 400 w górę. Nie znam nic z mocniejszym, bardziej podkreślonym dołem w tej cenie.
Tu widzę Monster Interlink Reference 2. Więc i góra będzie lepsza niż w Interlinku 400 (choć też ma ją całkiem niezłą).
http://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/45/176617.php
O ile starczy Ci 0,5 metra. Ja nie lubię takich długości, bo często później okazują się niepraktyczne gdy się chce inaczej ustawić sprzręt.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle dziękuje za podpowiedz. U mnie tylko 0,5m, bo mam z tyłu mnóstwo przewodów i stoi wszystko dość blisko ściany. Bardzo ciekawe propozycje ja, z opisów w internecie również wywnioskowałem, że mógł by się nadać też Chord Cobra 3. Znalazłem też taki Monster Cabel http://allegro.pl/monster-cable-450i-2xrca...4730041776.html

Nie mam pojęcia ile może być wart Monster Interlink Reference 2?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
No nie, to niemożliwe aby Interlink 400 miał gorszą średnicę niż tani Prolink.
Zapytam.
Długo słuchałeś na tym kablu w swoim systemie?
Słuchałem na wielu niedrogich kablach i właśnie Interlink 400 bardzo cenię za średnicę, bo ma ją nie gorszą niż wiele nawet droższych kabli. Nie za niskie ani tym bardziej wysokie tony go cenię. Coś mi się tu nie zgadza, podobnie jak z Densenem w innym wątku.
Jeśli nie słuchałeś na nim przez kilka, kilkanaście godzin (bez rozłączania kabla), to może kabel nie rozgrzał się dobrze w Twoim systemie?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...