Skocz do zawartości

Jaką wieżę wybrać do 300zł ?


Kamiloss

Recommended Posts

Witam chcę kupić na prezent wieżę, chciałbym wybrać najlepszą do 300zł. Przeglądam Allegro i zaciekawiła mnie ta wieża:
Link
ta:
Link
lub ta:
Link

Ważne by wieża była koloru czarnego. Co sądzicie o tej 1 wieży Medion? Wygląda najbardziej solidnie z tych trzech sprzętów. Pisze, że wyprodukował ją Phillips.
Może macie inne opcje do 300zł? Przeczytam każdą cenną poradę. Pozdrawiam. icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 300 zł, to można z bólem (wielkim BÓLEM) zorganizować kolumny (podstawkowe), wzmacniacz (lub amplituner stereo) i odtwarzacz CD. I to WYŁĄCZNIE UŻYWANE. Takim sprzętem ostatecznie się tu zajmujemy, doradzamy. Czymś, co może zagrać muzykę a nie tylko
brzdękolić przy obieraniu ziemniaków w kuchni. Zresztą jakie zestawy mają nieraz ludzie w kuchni, to niejeden chciałby mieć jako główny icon_biggrin.gif
Zastanów się jak może zagrać nówka w tej cenie? Poza tym na 90% taka rzecz pogra Ci niedługo i pewnie po ustaniu gwarancji coś padnie. Nikt Ci takiego sprzętu raczej nie naprawi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezent ma być dla dziewczyny a więc nie chcę się wygłupiać z używanym sprzętem nie wypada icon_razz.gif Pokój w którym będzie stała wieża jest mały, też nie będzie codziennie użytkowana ale chciałbym coś najlepszego wybrać w tej cenie. Byłem najbardziej przekonany do Mediona ale to są wieże powystawowe niestety.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, szkoda. Ja swojemu kumplowi na urodziny kupiłem zestaw w podobnej cenie. A słuchał wcześniej na głośniczkach wielkości dużych ostryg albo na DVD wpiętym bezpośrednio do telewizora.
Gdyby był już jakiś sprzęt z wejściem na słuchawki, to mógłbyś kupić dobre słuchawki.
W tej sytuacji kup co jest.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Prezent ma być dla dziewczyny a więc nie chcę się wygłupiać z używanym sprzętem nie wypada icon_razz.gif
... Byłem najbardziej przekonany do Mediona ale to są wieże powystawowe niestety.

Popatrz jeszcze na allegro, bo pojawiają się czasami sprzęty nowe, ale w sfatygowanym pudełku - może takie coś zyska Twoją akceptację?

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...