Skocz do zawartości

zestaw kina domowego DENON


thor1978

Recommended Posts

Witam
Kompletuję zestaw kina domowego ale przyznam się, że poza ogólnym pojęciem to jestem "zielony"
Czy poniższy zestaw w Waszej ocenie jest OK ? Max. koszt 3000zł

Amplituner: DENON AVR-X1000. Ten model nie ma dostępu przez WiFi. Zastanawiam się po co WiFi w takim amplitunerze i czy to niezbędne ?
Głośniki: DENON SYS 5.1 (niestety nie mogę być większe z uwagi na brak miejsca do zamontowania większych)
Blu-ray SAMSUNG BD-H6500

Zestaw ma służyć jako kino domowe do pokoju w bloku 20-25m2, odtwarzanie muzyki z płyt jak i mp3 i do słuchania radia (muzyka rockowa i heavy metalowa) oraz oglądania filmów.
Ponadto, jako że nie mam w telewizorze (Sharp sharp LC 40LX810e) funkcji dostępu do internetu - odtwarzacz Blu-ray powinien umożliwić dostęp do Internetu poprzez WiFi (ipla, youtube i inne) i sprawne odtwarzanie filmów z sieci.

z góry dzięki chociaż za krótki komentarz

thor1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

pasmo przenoszenia 150 Hz - 20 kHz
impedancja 6 ohms
wymiary (szer x wys x głęb) 105 x 200 x 150 mm

Ograniczają Cię wymiary w pionie czy poziomie ? Bo te nie są jakieś mikrusy a pasmo przenoszenia tragiczne, za duża dziura do uzupełnienia przez subwoofer.




Ograniczenie co do wielkości głośników to mam najwieksze w pionie icon_wink.gif . Nie mam niestety miejsca na ustawienie / zamontowanie klasycznych o wysokości 1 - 1,5 metra. Te wskazane przeze mnie głośniki DENON SYS 5.1 wybierałem kierując się wyłacznie ich wielkościa i troche marką a nie parametrami. Będę więc b.wdzięczny za sugestię co do innych głośników.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...