Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
zwojek

AKG K550 + FiiO E07K ANDES

Witam,

Postanowiłem zakupić słuchawki AKG K550, a dodatkowo ulepszyć dźwięk z telefonu/PC za pomocą E07K ANDES. Czy to dobre połączenie?
Czy w przyszłości warto wzmocnić E07K za pomocą wzmacniacza E09K? Czy takowe wzmocnienie coś "da" w przypadku AKG K550?

Już Ci pisałem raz (zdaje się, że wczoraj) w jakim dziale pytać o słuchawki. To jest dział Stereo, staramy się nie robić zbędnego bałaganu na Forum, więc nie rozumiem, po co tutaj piszesz.

To chyba nie mi icon_wink.gif
Pierwszy temat założyłem, gdy nie wiedziałem, jakie wybrać itd. Tutaj chodzi o kwestię DAC + wzmacniacz, nie wiedziałem, że to zły dział. W takim razie wystarczy mi odpowiedź na mój temat w dziale PC Audio.

A to Przepraszam, myślałem, że to Ty. Wczoraj ktoś pytał o słuchawki i podsyłałem tej osobie link do działu PC-Audio/iPhone/iPod, bo tam najlepiej pytać o słuchawki itp. Wybacz pomyłkę icon_wink.gif.

No problem, jeśli uzyskam na pytanie zadane w tym temacie odpowiedź w moim temacie w dziale PC-Audio, tym lepiej. W takim razie przepraszam za śmietnik, temat do usunięcia icon_wink.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0