Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie. Postanowiłem ostatnio ulepszyć sprzęt do słuchania muzyki. Z posiadanych microlabow 7c , przesiadłem się na wzmacniacz onkyo a 90-50 i głośniki mission mx2.. do kompa mam podłączoną kartę zewnętrzną emu 0404 usb, jest ona , rzecz jasna , podłączona do kompa przez usb, a do wzmacniacza kablem mini jack-chinch. Z emu wychodzi sygnał mini jackiem do wejść rca we wzmacniaczu. Jakoś to tam sobie gra... zacząłem się zastanawiać jak to połączyć lepiej i postanowiłem kupić kabel coaxial, gdyż emu posiada wyjścia cyfrowe i amplituner posiada wejścia cyfrowe, połączyłem to tym kablem i cisza... potem doczytałem, że emu ma spore problemy ze sterownikami do win 7 i trzeba się nakombinowac żeby coś wyszło z wyjscia spdif na karcie emu.. Pytanie mam takie, jakimi wyjściami/wejściami połączyć te sprzęty żeby uzyskać najlepszą jakość sluchanej muzyki? Jaka jest przewaga połączenia cyfrowego nad analogowym? W emu jest kilka wyjść, mini jack, o którym wspomniałem i dwa wyjścia duży jack, jedno na lewy kanał drugie na prawy, czy może połączyć to kablem chinch-2 duże jacki (jeśli taki istnieje) i odpuścić sobie te łączenie cyfrowe? Sorki, że tak motam, ale jestem laikiem w tej sprawie, dopiero po mału zbieram wiedzę. Dzięki z góry za pomoc. Pozdrawiam. Maciej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...