Skocz do zawartości

Lampy nowe i stare


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Czołem!
Chłopaki - żadnych lampowych zakładek!Bęziemy skazywać się na getto i naprawdę nikt tego czytać nie będzie!
Audionet!
Koniecznie opublikuj wrażenia z grania "na gumkach"! Do mnie dac jeszcze nie przyszedł, więc jeszcze nic nie mam do napisania!
Marku!
Jak samopoczucie? Jak kabelki?
Pozdrawiam
Bartek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Bartku,
samopoczucie podłe.
Widzę, że uaktywniasz się znowu na Audiostereo icon_smile.gif Ciekaw jestem jaki kształt będzie miało to nowe forum. Na Audiohobby też widziałem Twój nick, zresztą nie ukrywam, że też tam ostatnio bywam.
Fajnie byłoby abyśmy ciągnęli dwa watki lampowe, przykładowo ten jako wątek techniczny. Natomiast stary wątek służyłby dzieleniu się wrażeniami z odsłuchów itp.
O kabelkach napiszę, obiecuję.

Janusz co Ty na to Jako gospodarz tego wątku? Zresztą może nie potrzebnie dążę do jakiegoś uporządkowania tych kwestii. Znowu odzywa się we mnie belferska nuta icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem off-topicowo...
Marku!
W takim razie mam propozycję!
Pakuj rodzinę w auto lub pociąg i przyjeżdżaj na Święta w lubuskie! Obiecuję, że wyjedziesz na pewno w lepszym nastroju, niż przyjechałeś!
Co do audiohobby...
Rzeczywiście jestem osobą zarejestrowaną na tymże portalu, a moja obecność nie ma jakichkolwiek "politycznych" konotacji. icon_razz.gif
Jak na razie całokształtem forum jestem lekko rozczarowany, ale myślę, że może być tylko lepiej!
A pomysł na wątek techniczny jest autentycznie doskonały!!!
Pozdrowienia!
Bartek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku
chętnie przyjechałbym gdyby nie rodzinne zobowiązania. A za zaproszenie po raz kolejny dziękuję i obiecuję, że pojawię się.
Jeśli uważasz, ze wątek mógłby stać się wątkiem technicznym to teraz tylko musimy poczekać na akceptacje Janusza.
A tak na początek aby nie być gołosłownym. Gdyby ktoś słyszał, wiedział to proszę mieć na uwadze, że poszukuje z dobrego źródła, dobre i tanie lampy sterujące do moich monobloków - 6N3P - E.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku
Co do pomysłu podziału na wątek bardziej techniczny (bieżący-"Lampy stare i nowe") i mniej ("Jolka...") to sens ma, ale wtedy zaglądamy i wypowiadamy się już na dwóch wątkach zamiast na jednym, a tematy mimo wszystko mogą sie powtarzać. icon_cool.gif

Można też pozostać na tylko na starej "jolce..." a w tytule wątku "Co z Jolidą 102b ?" dołożyć np. "...- o lampach" lub coś w tym lampowym stylu. I bedzie już wiadomo, jak się to je...

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz
będziemy mieli rozdwojenie jaźni, w dobrym tego słowa znaczeniu. A ten wątek też będzie żył nie martw sie już zadbamy o to. icon_biggrin.gif
Jak wyglądają Twoje poszukiwania dotyczące lampek 300b. Ja jak pewnie zauważyłeś tez poszukuję, tyle że moje są wielokrotnie tańsza. poza tym na razie stopnia mocy nie będą wymieniał tylko lampy sterujące.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...