Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze kina domowego PIĘKNIE PROSZĘ


karolina1988_28

Recommended Posts

Dobry wieczór.
Wiem, że na tym forum jest wiele osób znających się na nowinkach technicznych, w tym m.in. na kinach domowych.
Zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w wyborze zakupu kina domowego. Chciałabym zakupić kino domowe, a nie wiem zupełnie które jest lepsze.
Zależy mi na kinie, które sprawiłoby, że jakość oglądanych filmó będzie lepsza i na którym będzie można posłuchać muzyki na poziomie podstawowego słuchacza. Zastanawiam się nad tymi dwoma, ale jeśli można poradzić coś innego w tych cenach byłabym bardzo bardzo wdzięczna:
- samsung HT-H5550
- samsung HTD 5530

Kompletnie nie znam się na tym, Pięknie proszę o pomoc. Serdecznie pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co je rõżni? W modelu z 555 tylne głośniki są takie same jak te przednie, cała różnica. Słuchałaś w sklepie takigo zestawu, lub podobnego , wiesz na co się decydujesz ? Samsung robi bardzo fajne tv, ale sprzęt audio-video już icon_wink.gif oczywiście inna marka w tej cenie nie poprawi jakości dźwięku o 180 stopni, ale dobrze jest posłuchać.
Ważne jest by taki wynalazek był chcaż praktyczny i miał chociaż 1 wejscie optyczne dla tv ( bo nie zawsze tak jest) i z 1 analogowe rca, usb.
Jak sobie porównujesz 2,3 modele to najlepiej na stronie firmowej producenta icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już chcesz iść w plastik to bardziej renomowanej firmy takiej jak Onkyo(specializuja się w KD a nawet car audio-sam słuchałem zestawu w VW).Oosbiście lg,Samsungi,Panasoniki,Sony w tym wydaniu bym zostawił w spokoju może i ładnie wygladają ale to piszczałki i nie sugeruj się podawanął mocą 1000w czy 1500w w nich.
Do 1600zł zestaw Onkyo HT-S4505 gra on przyzwojcie jak na cenę Uzytkownicy potwierdzają że lepiej wypada od podobnego modelu Denona.BD możesz dokupić za 200zł odzielnie bez problemu
http://www.ceneo.pl/22553636#mh=a0a1aaaa13...Dw851fi0wwIUDg2

Dobre comba robi HK z seri BDS+HKTS ale i cena rośnie kilkukrotnie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...