Skocz do zawartości

Kolumny i wzmacniacz/amplituner (?)


Norweski Zomowiec

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 97
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Właśnie wróciłem od serwisu. Powiedział, że naderwany był przewód w głośniku, tzw. ledwo wisiał, i tak się działo. Przylutował nowe przewody. Teraz niby działają ok, ale czy da się wyczuć różnice? W sumie jest lekka różnica, gdy przywali się mocnym, samym bassem. To ta naprawiana wydaje ... mniej czysty bass.. nie wiem jak to określić. A tak, to się nie rożni brzmieniowo, gdy włączy się typową muzykę,.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MobyDick, ale zdaje mi się, że to nie kopułka była jakikolwiek ruszana, tylko z tego co rozumiem przewody od strony zewnętrznej głośnika.
Ale, jeżeli było cokolwiek klejone, to głośnik radziłbym zostawić do jutra w spokoju.

MobyDick ciekaw jestem skąd piszesz, możesz uzupełnić tą informację w profilu ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden przewód był naderwany, i ledwo się trzymał. Przylutował nowe przewody.

Byłem w serwisie. Zapewniał Mnie, że można już używać głośnika. Tam kopułka jest tak duża, że wewnątrz jeszcze trzeba było skleić i trochę zewnątrz.

Prawdę mówiąc nie słyszę jakieś różnicy bassowej, bo nie słucham samego bassu, czy bassowych kawałów. A może dojdzie ten klej do siebie.

Co do sprzedającego, to napisać, żeby zwrócił kasę za serwis, i jemu neutrala napisać?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak odda Ci pieniądze, to już decyduj sam o komentarzu. Ale jak byłby nieprzyjemny i nie chciał oddać kasy, to pozytywa by ode mnie nie dostał raczej.
Widocznie nie była to usterka, którą próbował zataić, czy o niej wiedział, ale niestety była i trzeba było ją usunąć i za to zapłacić. Poproś o paragon z serwisu i przedstaw mu skan w kwestii jasności sytuacji.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norweski Zomowiec, bardzo się cieszę, że wszystko poszło dobrze i miejmy nadzieję, że tak zostanie. Morze rzeczywiście wysyłający niewinny a naderwane kabelki podróż jeszcze bardziej osłabiła.
A tak w ogóle, to napisz jak Ci się podoba granie kolumn?

No i po raz nie wiem który, Tobie jako kolejnemu forumowiczowi przypominam, że w języku polskim w stosunku do niskich tonów (tak najlepiej je nazywać) nie używamy nazwy bass, bassowo, bassować itp. ale piszemy bas przez jedno s.
Bo bass, to co innego, patrz Wikipedia: http://pl.wikipedia.org/wiki/Bass

Koledze MobyDickowi nie będę zwracał uwagi, bo rzeczywiście w Częstochowie można wierzyć w wieżę icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...