Skocz do zawartości

Magnat i Denon


olo1427

Recommended Posts

Witam chce zakupic wmacniacz: http://denon.strefamarek.allegro.pl/denon-...0ae-czarny.html
Oraz kolumny: http://allegro.pl/kolumny-magnat-monitor-s...4819593705.html
Do salonu polaczonego ´z kuchnia i jadalnia ok50m2.
Prosze o opinie i ewentualnem inne sugestie.

Rozglądałem sie za nowym sprzętem i ceną do 2000zł za zestaw.
Głównie słucham Hip Hop i dobre brzmienia w stylu Red Chot Chili Peppers, Linkin Park, Pink Floyd, Dżem.
Wzmacniacz może być dwukanałowy. Zastanawiałem się też nad jakimś amplitunerem, ale lubię ustawiać basy i soprany...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje linki się nie otwierają, napisz normalnie co chcesz kupić, co uzyskać, jak ktoś będzie chciał pomóc i doradzić to będzie wiedział co jak gra, wygląda.

Cytat

Wzmacniacz może być dwukanałowy. Zastanawiałem się też nad jakimś amplitunerem, ale lubię ustawiać basy i soprany...



Wzmacniacze są właśnie dwu kanałowe . Amplituner to wzmacniacz z wbudowanym radiem, co absolutnie nie przkreśla możliwości ustawiania basów i sopranów tak jak się lubi, więc nie bardzo wiadomo o co Ci chodzi.
Chyba jednak nie przeczytałeś tego co sugerował kolega w poprzednim temacie, otwierasz tylko kolejny temat z tym samym zagadnieniem .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniejsze posty pisałem z nieswojego komputera z niemiecką klawiaturą i w pośpiechu.
Trochę nie ogarnięty jestem.
Chodzi mi o kolumny MAGNAT MONITOR SUPREME 2000 oraz wzmacniacz- Denon PMA-520AE.
A jeśli o amplituner chodzi to z radia nie korzystam, lecz nie wykluczam go jeżeli jest godny uwagi
- głównie skupiłem sie na wzmacniaczach.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw wygeneruje jedynie łomot. Seria Monitor to podstawowa seria Magnata. Wzmacniacz to samo. Z drugiej zas strony nie widze innych kolumn w tej cenie ktore napędzą 50m2. Wiec jezeli nie jestes aufiofobem poszukaj tylko do tego mocniejszego pieca co te woofery trzeba ruszyc. Najlepiej uzywke.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo duże pomieszczenie, liczę jednak na to, że część odsłuchowe będzie mniejsza.
Zwróć uwagę na wzmacniacz Onkyo A-9030, połączony z polskimi kolumnami Pylon Audio Pearl 25. Jest to trochę powyżej budżetu, jednak moim zdaniem dopłata jest naprawdę warta, uzyskasz przyzwoitą jakość dźwięku.
Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio pod nim - nie ma sensu cytowac go w całości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...