Skocz do zawartości

jbl e100 - co z nimi zrobić ?


wirus

Recommended Posts

Witam
Posiadam zestaw kolumn JBL e 100, 30 i 25. Nie wiem, co mnie do nich podkusiło chyba wygląd 5 lat temu:D Dopiero potem doczytałem, że "ponoć" to najgorsze, co można kupićicon_smile.gif
Mam to podpięte pod yamahe 559, ale ostatnio zastanawiam się, co tu zrobić żeby polepszyć dźwięk stereo. Postanowiłem zakupić wzmacniacz i odtwarzacz cd. I tutaj mam prośbę do was o pomoc. Bo nie będę ukrywał, że w przeogromnej bazie wzmacniaczy po prostu się gubię, na taki zestaw chciałbym wydąć max 2000 zł. Wiem, że jedyna opcja dla mnie to rynek wtórny. Możecie mnie pokierować na odpowiednie tory.
Zestawu używam przeważnie do słuchania rock-a i niekiedy HH.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Nie wiem co Ci dokładnie nie odpowiada, ale ja problemu szukałbym raczej we wzmacniaczu. To amplituner Kina Domowego i stąd możesz odczuwać niedosyt jakichś składowych w brzmieniu (przynajmniej tak mi się wydaje, bo nie napisałeś nic więcej).
Tak czy inaczej, rozumiem, że zestaw chcesz wymienić. Budżet to 2000 zł. Czy przewidujesz sprzedać obecne zestawienie i dołożyć coś na koszt przyszłego zestawu stereo ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...