Skocz do zawartości

Ampli Pioneer VSX529K + Kino Samsung HT-H5550W


SilverSnow

Recommended Posts

Witam
Mam mały problem z podłączeniem tego zestawu, głównie chodzi o subwoofer.

Od odtwarzacza bluray idzie kabel hdmi do ampli. Z ampli leci do TV kolejny hdmi. 5 Kolumn z tego kina domowego podłączyłęm do ampli "bananami". Ten wzmacniacz posiada 2 wyjścia pre-out na subwoofer i tutaj jest problem.
Samo w sobie kino, a głównie chodzi o odtwarzacz bluray, ma z tyly kolorowe wejścia przypisane do każdego głośnika. Kupiłem więc nowe kable i teraz nie mogę sobie poradzić z subwooferem.
Do wyjścia preout w ampli podłączyłem adapter (męskie wejście) rozchodzi się na 2 żeńskie chinche. Z subwoofera wypuściłem zwykły kabel (ma wejście na te zatrzaski) i z drugiej strony zrobiłem 2 chinche męskie. Wszystko razem podłączyłem ale efektu brak. Cisza. Inne głośniki działają. Nie mam za bardzo pomysłu jak to podłączyć. Pomożecie?


pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz subwoofer i pod co go podpinasz?
Niby dużo napisałeś, ale nie wszystko jest jasne.

Napisz coś więcej o sprzęcie i sposobie podłączenia subwoofera.
Pod co podpinasz ten subwoofer - teraz pod amplituner Pioneera?
Amplituner Pioneera wymaga suba aktywnego (z własnym zasilaniem), a w małych zestawach kina domowego jak np. w Samsungu 5550 subwoofer jest chyba jednak pasywny i w związku z tym raczej nie nadaje się do podpięcia pod Pioneera.

Samsung to zestaw kina domowego 5.1 - czy sub od tego zestawu gra prawidłowo podpięty pod Samsunga?

Zrób fotki tyłów suba i zestawu kd Samsunga i zamieść je w tym wątku

Pzodrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...