Skocz do zawartości

Kino domowe czy zestaw 2+1


legioni

Recommended Posts

Witam jestem nowym użytkownikiem tego forum, trafiłem tu z polecenia kolegi, który uzyskał tu pomoc.

1) Ile pieniędzy możemy przeznaczyć na sprzęt?

max granica to 2000zł.

2) Czy sprzęt ma być nowy, czy używany?

mieszanka.

3) Czy chcemy sprzęt stereo, kino domowe czy sprzęt analogowy?

staram się to ustalić

4) Jaki jest sprzęt towarzyszący
Jak dotąd oprocz tv i PS3 nie mam niczego;)

5) Jaka jest powierzchnia pokoju?
50 m (10m x 5m)

6)Jakiej muzyki słuchamy?

wszystkiego icon_wink.gif

7) Czy to ma być jednorazowy zakup na kilka lat, czy też będziemy stopniowo rozbudowywali zestaw?
Szukam sprzętu do salonu. Być może pozostanie on tam dłużej. Mały rozmiarowo - lubie minimalizm.

8 ) Jakich funkcji oczekujemy od sprzętu, pod co będzie podłączony?

Pilot, odtwarzanie mp3, radio, wyjscie hdmi oraz usb.

Sprzęt miałby służyć do oglądania filmów, słuchania muzyki. Nie słyszę w dżwiękach niedociągnięć, lubię bas. Mam małe dzieci zatem większość czasu będzie pracować stosunkowo nie głośno. Podobają mi się małe wieżyczki Denona ale nie wiem jak to się będzie sprawować w moim salonie. Chciałbym Waszej pomocy może uda mi się coś wynaleźć dla siebie. ...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Pytanie czy muzyka to Twoje hobby i jesteś gotów poświęcić wiele czasu i zaangażowania, czy po prostu szukasz minimalnego sprzętu o dobrej jakości?
Jeżeli minimalnizm użytkowy jak ja to nazywam, to np. Yamaha Pianocraft E840 (nówka za 2200 PLN) powinna załatwić sprawę.

Nie twierdzę, że nie można lepiej w tej cenie, ale
1. Nie będzie nowe
2. Jeżeli szukasz czegoś "na już" i bez potencjalnych kłopotów w użytkowaniu, to E840 jest naprawdę niezła jak na moje ucho.

W kwestii minimalizmu, to mniej-więcej rok temu, kupowałem żonie Panasonic SC-PMX7EG-S za około połowę Twojego budżetu.
Jest bardzo zadowolona, ale to nie high-end.

"..Sprzęt miałby służyć do oglądania filmów, "
- ups, nie doczytałem tego...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cześć.

Pytanie czy muzyka to Twoje hobby i jesteś gotów poświęcić wiele czasu i zaangażowania, czy po prostu szukasz minimalnego sprzętu o dobrej jakości?
Jeżeli minimalnizm użytkowy jak ja to nazywam, to np. Yamaha Pianocraft E840 (nówka za 2200 PLN) powinna załatwić sprawę.

Nie twierdzę, że nie można lepiej w tej cenie, ale
1. Nie będzie nowe
2. Jeżeli szukasz czegoś "na już" i bez potencjalnych kłopotów w użytkowaniu, to E840 jest naprawdę niezła jak na moje ucho.

W kwestii minimalizmu, to mniej-więcej rok temu, kupowałem żonie Panasonic SC-PMX7EG-S za około połowę Twojego budżetu.
Jest bardzo zadowolona, ale to nie high-end.




Dzięki icon_wink.gif
Kocham słuchać muzyki poprawia humor oraz wprowadza w dobry nastrój. Mogę poświęcić troszkę czasu na na poszukiwanie, to nie jest sprawa bardzo pilna. Przywykłem po prostu nim coś kupię , zasięgnąć tematu.
Myślisz ze Yamaha nie zgubi jakoś znacząco dźwięku w salonie?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...