Skocz do zawartości

MISSIN M35i jaki wzmacniacz stereo


michalwronki

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 315
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

zupełnie nie o to chodzi, żeby na maksa icon_smile.gif

chodzi o to żeby Yamaha ustawiła optymalnie
zwykle w instrukcji jest żeby ustawić tą gałkę na początku w połowie skali
i jeśli nie zmieścimy się w zakresie w którym ona reguluje trzeba to korygować do skutku

Sposób działania takiej obudowy jaką masz w subwooferze sprawia że redukuje wychylenia membrany głośnika.
Dlatego mimo że jest tam głośnik tylko 20cm średnicy może on zastąpić np. głośnik 25cm na zewnątrz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.....MobyDick podlaczylem ciensze kable....przez czincz podlaczylem fonike i do rx a do foniki podpiolem mission.... icon_wink.gif stereo o wiele lepsze icon_wink.gif tylko zeby to gralo musze fonike zrobic na maxa glosnosc i wtedy robie juz glosno jak chce wszystkie glosniki przez rx....jak kiedys mialem samego bd s671 podlaczonego, to potencjometry czeszczaly wjak diabli a mission pierdzialy...teraz jest okej....chyba tak ma byc fonike na maxa i jest wszystko okej...chyba ze cos jest nie tak to mnie naprowadz na wlasciwy tor

dzieki Tobie dowiedzialem sie ze do rx moge podlaczyc inny wzmacniacz lub koncowke....jestes WIEEELLLKIIII icon_wink.gif

teraz bede zbieral na jakis fajny wzmak i polacze to razem

pozostaje pytanie jaki ten wzmacniacz kupic ? http://olx.pl/oferta/yamaha-a-s500-wzmacni...html#8464ed93b3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem okazje dokładnie poznać nieco niższy od Twojej model Yamahy
i jako wzmacniacz stereo była naprawdę dobra.
Była podłączona do głośników znacznie wyższej klasy.
Dlatego sadze że jeśli gra gorzej od Foniki to coś z nią musi być nie tak.
Albo coś jest nadal w niej źle ustawione.
Napisz mi tylko czy jeśli jest teraz ustawiona na max (Fonika) , to gra głośniej niż Yamaha przy takim samym ustawieniu głośności Yamahy .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam teraz radio wlaczone na stereo przody graja glosniej niz sub ale slychac go, bo jak go calkowicie wylacze to basu jest mniej...potencjometr glosnosci z tylu suba mam na pol....teraz przez fonike jest wiecej sopranow niz przed tem jak mialem glosniki podlaczone bezposrednio do rx (stereo jest lepsze)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...