Skocz do zawartości

MISSIN M35i jaki wzmacniacz stereo


michalwronki

Recommended Posts

Gibson mocne hahaha
a moze to ? tez jest oki

https://www.youtube.com/watch?v=ZM0QXdWEJ2Q


ale odbirgam od tematu mojego....poszukiwany teraz juz wzmacniacz jako kocowka mocy do mejej RX V1900 I ciezkich doslownie jak i w wysterowaniu MISSION M35I icon_sad.gif oczywiscie przedzial cenowy max do 1000 zl ( to juz bedzie szalenstwo, najlepiej jeszcze mniej $$ ) chociaz te drozsze taz chetnie bym zobaczyl...najwyzej zaczne zbierac $$
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 315
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Cytat

Cytat

Stanowczo trzeba rozbudować to forum o nowe działy bo pewnie mamy wiele wspólnych tematów


Oj tam, oj tam nowe icon_wink.gif
http://forum.audio.com.pl/index.php?showtopic=2435&st=60
http://forum.audio.com.pl/index.php?showto...;hl=wasze+top20
http://forum.audio.com.pl/index.php?showto...352&st=1050



Fakt, no to przebudować jak już nie rozbudować icon_smile.gif.
Bez 3 pozycji Jacku z Twojej listy słucham wszystkiego icon_smile.gif.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ribondeal a to na dole pod tym jak Ty piszesz, to jest Twoj sprzet?

NAD-C375BEE, Pioneer N-70a, Pioneer PD-50, Pioneer SC-LX58, Pioneer BD-LX58, DAC Vincent DAC-1, Dali Ikon mk2 7 oraz Ikon 5, Dali vocal mk2, Dali sub mk2, kabelki Tara Labs oraz Chord, listwa i sieciówki Gigawatt.



Nie traktuje tego zestawu jaki wzór do naśladowania Michale icon_smile.gif
To zestaw fana Pioneera któremu zabrakło na dobry wzmacniacz Pioneera icon_biggrin.gif
I z braku laku kupił NADa icon_smile.gif
którego jak będzie mógł to wymieni na Vincenta icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

patrzylem cenowo na poszcedolne te rzeczy ,ale juz nie patrze icon_smile.gificon_smile.gif

to jakby co za 500 złociszy rzecz jasna go wezme tego NAD-C375BEE icon_smile.gificon_smile.gif hahahah




Kabel zasilający do tego NAD mam za 800 zł więc za 500 zł, mogę Ci oddać oryginalny od NAD icon_smile.gif.
Jest dokładnie tak jak napisał Moby, jestem fanem Pionka a NAD kupiłem na testy do wiosny icon_smile.gif.

Moby..jakoś do tej pory nie pochwaliłeś się swoim zestawem icon_wink.gif, aż tak sie go wstydzisz ? icon_smile.gif.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!
Przecież już wszyscy wiedzą, że ja jestem turbo świrem, fanatykiem Pioneera więc tu nie ma o czym dyskutować icon_smile.gif.
NAD sprawuje się bardzo fajnie i nie powiem na niego złego słowa, dałem więcej niż 4.000 icon_smile.gif ale wiadomo, przyjdzie wiosna czas na zmiany i Vincent lub..Accu icon_smile.gif. NAD jak pisałem, kupiłem na szybki numerek czyli testy 3-4 miesięczne ażeby wyrobić sobie o nim jakieś zdanie, nie jestem fanem NAD ale i nie powiem na niego złego słowa jak na razie icon_smile.gif.

Gibson kolego - my z Moby takie rozmowy luzackie sobie prowadzimy więc nie zwracaj na to uwagi, podchodzimy do tematu zupełnie na total luzaku więc tu nie ma żadnej urazy, focha czy innego typu odczuć icon_smile.gif. po prostu jest humor ale i rzeczowo też potrafimy porozmawiać icon_smile.gif.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moby..nie łapiesz chyba teraz Ty icon_smile.gif, nie ma mi co przejść bo pisałem, że kupiłem NAD na testy a nie podjarałem się wyglądem.
Jak go kupowałem to postawiłem sobie 4 klocki na odsłuch : Yamaszke chyba 700, Pioneer A-50, Naim i5 i NAD...wybrałem z tej bandy NAD icon_smile.gif.
Odsłuchu robiłem na swoich Ikonach 7 i od początku było wiadomo, że ma przegrać do wiosny i tyle filozofii na temat NAD icon_smile.gif.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę nie wiem czy rx jest popsuta czy co,
może tak bardzo lubisz fonike ...
Ja jestem przekonany że wolał bym z całą pewnością denona 520 od foniki icon_smile.gif
na pewno coś używanego znalazło by się lepsze

Jak dla mnie to główny problem tkwił w tym że zbyt głośno ustawiasz kiepski subwoofer do tej swojej yamahy

Do tego masz fatalnie ustawione kolumny
a przed nimi jest tylko sam parkiet ?

ze zdjęć wynika że nie warto w takiej sytuacji kupować nic lepszego

jak już to lepszy subwoofer by Ci się przydał żeby bas tak nie buczał.

Przy czystym stereo 2.0 może być tylko gorzej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sam parkiet....co do rx to na pewno nie jest popsuta....sub mam sciszony...

mi sie wydaje ze te miski naprawde nie dzialaja jak powinny z rx....

poprzednio mialek kd onkyo do miskow i stereo tez za super nie bylo

kupilbym cos nawet uzywanego.....

powim Tobie ze SB T200 z fonika trzasly blokiem....miski graja gorzej mowie bez suba oczywiscie

SB T200 mialy 8 ohm a moc 200 wat music i 100 wat din

byly o wiele mniejsze ale graly lepiej

w kinie mission graja cudownie jest kopniecie jak diabli nawet bez suba

takze jestem pewny na rx ze nie jest popsute
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...