Skocz do zawartości

Jaki zestaw stereo na początek (TAGA AZURE F-60)


pawcio0404

Recommended Posts

Witam Was forumowicze bardzo serdecznie.

chciałbym złożyć swoje 1-wsze lepsze stereo. w oko wpadły mi kolumny TAGA Azure f-60 - cena 1200zł 2szt.
do tego chciałbym dokupić wzmacniacz - bądż amplituner (wołałbym amplituner z uwagi że chciałbym mieć podpięty TV do głośników- a w tv jest tylko optical)
ewentualnie proszę o propozycję jak mogę przenieść dżwięk z optycznego na chincze icon_smile.gif czy odtwarzaczem DVD by się dało ?


pokój ok 22m2 - muzyka różna

szukałem wzmacniaczy i znalazłem takie
NAD C 326 1399ZŁ

PIONEER SX 20 730ZŁ

YAMAHA AS 300 999ZŁ

YAAHA RS 300 899ZŁ

proszę Was o pomoc w wyborze - najchętniej chciałbym się zamknąć w kwocie 2000zł + - 200-300zł

jesli uważacie że te kolumny są gorsze od jakiś w podobnym przedziałe cenowym to proszę o propozycję -

tylko proszę o pomoc w wyborze nowego sprzętu - nie chce używanego miałem już HK używkę i same problemy (grał z taga 606 - ładnie nawet grały)


pozdrawiam i dziekuję
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
Jeśli zależy Ci na uzyskaniu możliwie najlepszej jakości dźwięku, proponuję zestaw oprzeć na wzmacniaczu NAD C326 BEE oraz polskich kolumnach Pylon Audio Pearl 20 lub jeszcze lepiej Pearl 25. Do tego jeden z tanich przetwormików i masz naprawdę bardzo dobry system stereo.
Jeśli natomiast koniecznie zależy Ci na amplitunerze,weź pod uwagę Onkyo TX-8020.

Przyjrzymy się proszę mojej propozycji, w przypadku pytań oczywiście służę pomocą. Zapraszam na odsłuchy do naszego salonu.

Cytat

Witam Was forumowicze bardzo serdecznie.

chciałbym złożyć swoje 1-wsze lepsze stereo. w oko wpadły mi kolumny TAGA Azure f-60 - cena 1200zł 2szt.
do tego chciałbym dokupić wzmacniacz - bądż amplituner (wołałbym amplituner z uwagi że chciałbym mieć podpięty TV do głośników- a w tv jest tylko optical)
ewentualnie proszę o propozycję jak mogę przenieść dżwięk z optycznego na chincze icon_smile.gif czy odtwarzaczem DVD by się dało ?


pokój ok 22m2 - muzyka różna

szukałem wzmacniaczy i znalazłem takie
NAD C 326 1399ZŁ

PIONEER SX 20 730ZŁ

YAMAHA AS 300 999ZŁ

YAAHA RS 300 899ZŁ

proszę Was o pomoc w wyborze - najchętniej chciałbym się zamknąć w kwocie 2000zł + - 200-300zł

jesli uważacie że te kolumny są gorsze od jakiś w podobnym przedziałe cenowym to proszę o propozycję -

tylko proszę o pomoc w wyborze nowego sprzętu - nie chce używanego miałem już HK używkę i same problemy (grał z taga 606 - ładnie nawet grały)


pozdrawiam i dziekuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...