Skocz do zawartości

Sprzet potrzebny


toyka33

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 424
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ano dlatego że w każdej takiej kolumnie już są 3 wzmacniacze, dla każdego z głośników oddzielne. Pewnie będzie głośno.
Kolumny nie są zbyt duże 90cm wzrostu icon_smile.gif. Trzeba jednak pamiętać że trzeba tu jeszcze mikser lub przedwzmacniacz, jeśli chcemy podłączyć więcej źródeł.
No i radia w tym niema. Co do jakości dźwięku nie wypowiadam się.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tonsil Zeus ma większy potencjał jeśli chodzi o mega głośno icon_smile.gif . Warto by użyć do niego czegoś mocniejszego od nada356.
Wtedy będzie jeszcze głośniej.
Tu cytat:
ZEUS dnia 08.03.2013
Mieszkam w domu dwu rodzinnym. Kiedyś sąsiad przez 4 lata co sobotę robił imprezy dzieci po nocach nie spały bylem spokojny do pewnego momentu. Kupiłem sobie sprzęt Amplituner Yamacha RX-V1073 Suwoofer JBL ES250P no i kolumny Tonsil ZEUS. Dzieciaki pojechały do teściów, chata była wolna zaprosiłem całe moje towarzystwo i zrobiłem dyskotekę [POWER MUSIC] .Już prawie rok minęło i mam święty spokój, teraz ja imprezuje a mój sąsiad się denerwuje.

icon_smile.gif

Kiedy poczytałem sprzeczne opinie na temat jakości ich dźwięku rozbolał mnie brzuch (ze śmiechu) icon_smile.gif)))) To jest sprzęt burzący, który powinno się sprzedawać w sklepach budowlanych. Nie zbudowano i z myślą o audiofilach. icon_smile.gif W tym co maja robić są dobre. Wskazany wzmacniacz o mocy około 200 W. Warto tu zwrócić uwagę na wzmacniacze estradowe icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...