Skocz do zawartości

Sprzet potrzebny


toyka33

Recommended Posts

Cytat

Tez mialem teraz zmieniac kolumny na cos w przedziale 5-6tys i po glowie chodza mi Ikony, ale bedzie to tylko krok w bok dlatego daje sobie chyba z tym spokoj. Potem czytalem ze strasznie zajazgotać potrafią więc wogole odpuszcze. Nie chce mi sie juz poprostu, ostatnio slucham muzyki, a nie sprzetu czego i wam życzę.



Muzyki nie gaszę nawet i nie zapominam o niej icon_smile.gif ale...zawsze chce ją lepiej słyszeć icon_smile.gif. Co do opinii o Ikonach to już nic nie będę pisał bo czytałem takie bzdury, że ręce opadają, że basu nie maja itd., ale wiadomo kto to piszę...Kupiłem całą serie Ikon ale do kina bo chciałem zamknąć ten temat raz na zawsze, tu wyżej nie potrzebuję już nigdy, do tego Pioneer SC-LX58 i blu BD-LX58 i mam z bańki a teraz pora na dobre stereo icon_smile.gif i tak jak pisałem, z racji, iż sie wykrwawiłem na 4 nowe klocki Pioneera jako dodatkowe, brakło już na inwestycje stereo więc z rozpaczy kupiłem NAD icon_smile.gif a na wiosnę już jade z koksem normalnie czyli Dali Helikon 800 bo to w zupełności na moje ucho Kowalskiego mi wystarczy a z klocków jak już pisałem, dzielony zestaw Vincenta i na jakiś czas daje dupie siana icon_smile.gif.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 424
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

A ja uważam że każdy sprzęt ma swoje wady.
Dobrze jeśli możemy mieć taki który ma ich najmniej i to takich które nam najmniej przeszkadzają.
Jednak najważniejsze jest to abyśmy dokonywali świadomych wyborów i dobrych zestawień.
Począwszy od dobrania odpowiednich kolumn do naszego pomieszczenia i do muzyki którą lubimy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A ja uważam że każdy sprzęt ma swoje wady.
Dobrze jeśli możemy mieć taki który ma ich najmniej i to takich które nam najmniej przeszkadzają.
Jednak najważniejsze jest to abyśmy dokonywali świadomych wyborów i dobrych zestawień.
Począwszy od dobrania odpowiednich kolumn do naszego pomieszczenia i do muzyki którą lubimy.



Moby, gdyby jakiś sprzęt nie miał wad, to gdzie ta pogoń za króliczkiem ? icon_smile.gif, za prosto by to było no i tak w sumie...żadnych atrakcji, żadnej adrenaliny przy otwieraniu nowego pudełeczka z nową dostawą icon_smile.gif, wszystko zmieniło by smak icon_smile.gif, pasja legła by w gruzach....eh..chyba dobrze, że nie ma idealnych klocków icon_smile.gif.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

I nawet te najdroższe nie są idealne icon_smile.gif
A i na tych nieidealnych można słuchać muzyki z przyjemnością.



Muzyki z przyjemnością to ja nawet na starym Amator 2 mogę słuchać icon_smile.gif no ale wiesz...ten króliczek dale w dupę, że aż w oczy i w kieszeni szczypie, bardziej w kieszeni po odwiedzinach w salonie i odsłuchu jak już Ci się oczka święcą i tylko patrzysz jak tu najszybciej odjechać z zakupionymi klockami icon_smile.gif, znasz to uczucie chyba już ? icon_smile.gif, więc nie mieszajmy do tego naszej muzy icon_smile.gif bo to zupełnie inna bajka icon_smile.gif.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

A ja po Zeusach icon_smile.gif.



Miałeś te piekielne pudła icon_smile.gif ?



Raz w życiu przez 4 godziny musiałem je słuchać, utkwiły mi w pamięci te piekielne moce icon_smile.gif ale tu nie w tym problem, kolega nie ma za wielkich wymagań tylko trzeba odpowiednio dobrać integre i głośniczki, ten zestaw nie wypalił ale uważam, że nie przez integre, po prostu nie wypaliła taka konfiguracja i trzeba szukać innej, sensowniejszej.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie, że nic samo nie gra. A zestaw zagra tak jak suma jego składowych.
Takie rzeczy można przewidzieć, ale nie do końca.
Ja miałem taką sytuację, że parę latek grałem na CD Meridian 508.20. Super odtwarzacz. Ale w pewnej konfiguracji zagrał tak beznadziejnie, że przypadkowo i pod wpływem bezsilności podłączony Fine Arts CD 3 dał tyle powietrza, przestrzeni swobody i lekkości, że zbaraniałem. Oczywiście nie miał takiej płynności barw ani rozdzielczości jak Meridian. Wcześniej i co jest normalne zważywszy różnicę klas, nie miał nawet w przybliżeniu szans z Meridianem i to w żadnym aspekcie.
Tak, że uważajmy co do czego podłączamy. Nawet bardzo dobre kolumny i super wzmacniacz jeśli się nie zgrają, będzie katastrofa.
Jakby co, to nie biorę udziału w tym wątku, bo to nie na moje nerwy icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ja sugerowałem Koncówke mocy estradową 2x300W RMS
Bardziej domowo Yamaha r-s700 2x160W RMS

To jest wontek dla prawdziwych twardzieli icon_wink.gif

widze że chyba nawet toyka33 coś odpada icon_smile.gif

mam nadzieje że zbierze siły i wróci

Do tych wymysłów szatana potrzeba wzmacniacza co wali jak kafar icon_smile.gif



Dokładnie tak jak napisałeś uważam, kolega pewnie tego szuka a tu ludziki się pocą w zupełnie innym temacie, tak jak my zresztą i za chwilkę będziemy niestety "elitą"...czyli trolami icon_smile.gif. Estradówka w tym przypadku będzie jak ulał i pewnie spokojnie ją może wypożyczyć i sprawdzić na własnej skórze i tu Zeusy i inni Bogowie będą w sam raz icon_smile.gif a nie szukanie po innych cudach bo pewnie kolega nie tego szuka, tak przynajmniej mi się wydaje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jakby co, to nie biorę udziału w tym wątku, bo to nie na moje nerwy icon_wink.gif



Mam cichą nadzieję, że moderacja na tym forum, ma poczucie humoru i klasę bo nie celem naszym jest troling a raczej czynny udział w życiu forum, troszkę pomożemy, troszkę pośmiejemy się i będzie klimatycznie a nie urzędowo icon_smile.gif, na taki klimat własnie liczę na tym forum ale oczywiście w pewnych tematach, nie będzie humoru tylko konkrety, ten temat jest specyficzny więc więcej humoru icon_smile.gif.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...