Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz do 300 zł? Tannoy M2


maniek221

Recommended Posts

A skąd wiesz, że to Yamaszce brakowało basu? Może Tannoye są dla Ciebie za mało "zdołowane" icon_wink.gif
Poza tym nowy post traktujemy jak pierwszy post. Czyli napisz wszystko zgodnie z zasadami.
Nikt nie będzie szukał jaki masz pokój, jakiej muzyki słuchasz czy jakie brzmienie lubisz, dobra?
Może ktoś ma taką pamięć, ale ja nie bardzo. Lata panie, lata icon_biggrin.gif .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Witam. Mam problem. Posiadam w domu głośniki Tannoy m2 shadow. Posiadam do nich wzmacniacz. Problem jest taki że gdy podłączam telefon to przy pogłaśnianiu zaczynają mi charczeć. Kabel jest dobry. Nie wiem czy to od wzmacniacza czy głośników. Głośniki były mało używane chociaż mam je 15 lat ale nigdy nie były żyłowane. W pokoju w którym się znajdują to duży salon (20m2). Słucham rapu i hip-hopu. Zależny mi głownie na basie i czystym brzmieniu. Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Zależny mi głownie na basie i czystym brzmieniu.


Czyli ma nie charczeć a wysokie i średnie tony są mało ważne, lub może ich nie być wcale, tak? icon_wink.gif
Żartuję oczywiście.
Ale to o czym napisałeś właściwie nic nie mówi o tym czego oczekujesz.
Tak pisze co drugi forumowy poszukiwacz wchodzący w świat audio. Choć Ty jak piszesz masz kolumny od 15 lat, więc szkoda, że nie interesowałeś się na tyle tematem sprzętu stereo, by poczytać o tych sprawach.
Nie napisałeś co to za wzmacniacz oraz czy podłączałeś jakieś normalne źródło jak choćby odtwarzacz CD, czy tuner?
Też charczało? Może pliki w telefonie są podłej jakości albo bardzo skompresowane. Czy też sam telefon generuje jakieś zakłócenia?
Skąd wiesz, że kabel jest dobry?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.
Skąd jesteś? Nie wpisałeś tego w swoim profilu (wejdź w panel kontrolny i to popraw).
Jeśli masz skąd pożyczyć inny wzmacniacz albo kabel, to zrób to i sprawdź czego to wina.
Gdyby było wiadomo skąd jesteś, to może przy braku znajomych z rzeczonym sprzętem ktoś mógłby Cię zaprosić do siebie, albo
podjechać do Ciebie z czymś do sprawdzenia tego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...