Skocz do zawartości

Budżetowe kino domowe


mich.wrobl

Recommended Posts

Ogólnie nie ma sensu ta dyskusja, ale gramofon kupiłeś używany a nie nowy, więc i mogłeś kupić Polski. Wcale nie są takie złe, tylko ich ceny w porównaniu do innych gramofonów zagranicznych, są czasami wprost śmieszne. Nie wiem ile zapłaciłeś za Yaqia, ale jakbym miał kupować, to zastanowiłbym się chyba nad czymś od Feliksa, a najpewniej nad jakimś DIY. Myślałem o tym ostatnio trochę, ale to zakup nie na teraz.
U nas nie ma wielkiego wyboru niestety, tak więc, ja nie mam skrupułów kupować sprzętu innych producentów. Wystarczy, że płacę tu podatki icon_wink.gif.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

mogłeś kupić Polski. Wcale nie są takie złe, tylko ich ceny w porównaniu do innych gramofonów zagranicznych, są czasami wprost śmieszne.



Hej icon_smile.gif

Tak, dlatego napisałem:

Cytat

Wierz, mi gdybym miał kupować nowy sprzęt i miałbym porównywalny wyrób w podobnej cenie,



Poza tym taka dyskusja ma tylko sens w przypadku produktów nowych -> gdzie trafia kasa na runku pierwotnym. Reszta, czyli obrót na rynku wtórnym to już peer 2 peer i nie ma znaczenia kto ani gdzie produkował.
Póki jednak mogę wspomóc polskiego producenta przy zakupie nowego produktu tak robię

Polskie nowe gramofony nie spełniają warunku (porównywalny wyrób w podobnej cenie)
Ale masz rację, bo będzie offtopic, więc nie ciągnę tego dalej...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...