Skocz do zawartości

Sony CDP 791 - czy warto za 100 zł. ?


Perkoz_1

Recommended Posts

Nigdy nie siedziałem w temacie Soniaczy i żadnego nigdy nie posiadałem, ale mogę kupić takiego jak w tytule w idealnym stanie ( posiada go totalny pedant i esteta) za 100 zł. a może jeszcze coś utarguję. Wiem, że to starszy model ale czy jest on mi w stanie zastąpić do słuchania muzyki mojego DVD Philipsa 763SA? Czy polepszę sobie jego parametrami i dźwiękiem samopoczucie audiofila w wersji light. Powiem szczerze, że nie zanosi się abym w najbliższym czasie tak zwiększył stan swojego posiadania aby stać mnie było na coś lepszego i nowego. Szukam coś taniego z odtwarzaczy CD a także wzmacniacza.
Może ktoś z Kolegów posiada albo posiadał tego Soniaczka i podzieli sie swoją opinią o sposobie jego odtwarzania itd.itp.
Na razie grał by z:
Amplituner Philips FR984 MatchLine III
Kolumny Koda AV 702

A może spiąć się i powalczyć tutaj:

http://www.allegro.pl/item331747146_arcam_...alpha_plus.html

Tylko do jakiej ceny jest to opłacalne? Wyszedłem już troszkę po prostu z obiegu z cenami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiana na Sonego to będzie olbrzymi postęp w brzmieniu.Wbrew obiegowym opiniom nowe CD playery nie grają specjalnie lepiej od starych. Cena jest rewelacyjna .Nie zastanawiaj się bierz. Zestaw Arcama ,nie młody, na razie wart kasy ,ale to jeszcze 4 dni i raczej cena pójdzie w górę.Więc nie wiem ile możesz dać .,Sonego w razie czego spokojnie sprzedasz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze piszac wydanie 100 zl lub nawet mniej jezeli uda Ci sie troche utargowac icon_smile.gif jest smieszna kwota nawet dla soniacza sprzed wieku icon_smile.gif nawet dla samego posluchania dal bym te pieniadze...i jak zauwazyl kol. audionet pozniej zawsze sprzedaz soniaczka icon_smile.gif

bierz bez zadnych obiekcjii..

pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

791 to całkiem przyzwoity model, wygodny w obsłudze i z dobrym dźwiękiem. Do tego o ile pamiętam dochodzi komplet wyjść z optycznym i RCA z stałym i zmiennym poziomem (połączony z regulacją głośnosci na słuchawkach). Mam m.in. prostszy model z seriix91 i nie narzekam, nie ma problemu z odtwarzaniem oryginałów, tych mniej oryginalnych... i CD-Rów.
Dużo funkcji edycyjnych, wygodny w użyciu (klawiatura numeryczna na pilocie i na froncie) i sporo przycisków do poszczególnych funkcji (praktycznie wszystko możesz obługiwać zarówno z pilota jak i z panelu).
To solidny model, a że jeszcze w idealnym stanie to tym bardziej warto!
Mam różne CD Soniego od 20 lat i nie narzekam icon_cool.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Kończę ten wątek który sam założyłem. W dniu dzisiejszym zaryzykowalem i kupiłem na Allegro Sony CDP 690 za 179 zł.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=336293882

Albo będzie wtopa kasy, albo i nie. No ale cóż - kto nie ryzykuje..... icon_idea.gif Poczytałem o nim przez kilka dni w necie i wychodzi na to, że ma ogolnodostępny i tani laser oraz, że jest bardzo podatny na tuning.Kupiłem też od gościa który ma dorbrą opinię na Allegro ( wynika ona z treści jego pozytywnych komentarzy). Daje też 7 dni gwarancji rozruchowej od momentu odbioru przesyłki.Zależało mi szczególnie na tym aby mial 2 rodzaje wyjść analogowych i optyka lub koaksjala oraz regulowane wyjście słuchawkowe.Po prostu nie mógł to być jakiś "kluchowaty" odtwarzacz bo mam i tak za dużo niskiego w systemie a mniej średnicy i wysokich. Może mi się poszczęści i będzie ok. Ostatecznie to na fajany wydaję miesięcznie 2 razy więcej i tylko zdrowia nie ma to co to za ryzyko za pół miesiąca palenia icon_wink.gif
Teraz ma do Was Koledzy pytanko - czy może ktoś z Was miał doświadczenia z tym modelem i możecie mi je opisać a także czy któryś z was nie jest specem po tuningu takiego zabytka? A może komuś się zaplątała instrukcja obsługi do tego monstra. Teoretycznie mi jest nie potrzebna bo sie elektroniki audio nie boję, ale lubię mieć po prostu porządek i wszystko ukompletowane.
Pozdrawiam. Teraz mi współczujcie albo i nie mojego zakupu. Co nie zrobicie to i tak będzie śmiesznie a o to zawsze na tym Forum mi chodzi. Prawdziwa cnota krytyki sie nie boi. AMEN.

PS. A tego z odtwarzacza CDP 791 nie kupiłem bo koleś okazał się być jakimś ślizgaczem. raz na czarne mówił białe a potem odwrotnie. Pedant i esteta to on był w wyciaganiu kasy za coś co nie za bardzo było sprawne technicznie i przywiezione zresztą z Vaterlandu. A miało być z krajowej dystrybucji. Nie ryzykowałem bo na dodatek podwyższył się na 200 setki z " możliwościa minimalnego upustu" icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perkoz_1
Są dwie szkoły - jedni wolą w podobnej cenie jak najnowszy model odtwazacza, inni - starszy, ale ze zdublowanymi pzyciskami (na pilocie i panelu przednim.
Poza tym nowsze modele mają tylko jedną parę wyjść RCA i regulację głośności na słuchawki jedynie z pilota.
Czyli nie jest źle, nikt się z Ciebie śmiać nie będzie. icon_cool.gif
A teraz czekamy na info, czy jestes zadowolony z nowgo nabytku!

Pozdrawiam
PS. A z Twojego opisu wynika, że dobrze zrobiłeś odpuszczając sobie 791. Ludzie powinni cenić dane słowo, a nie podwyższać umówioną wcześniej cenę icon_twisted.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Kończę ten wątek który sam założyłem. W dniu dzisiejszym zaryzykowalem i kupiłem na Allegro Sony CDP 690 za 179 zł.



witam.
Mam ten model CD od wieeeeelu lat i jestem zadowolony. Jest on tylko czuły na brudne i nieoryginalne płyty. trzeba tez w serwisie czyścić co jakiś czas laser itp. bo płyty się zacinają. Właśnie wczoraj odebrałem tego Sonego z serwisu - wymieniany byl laser (chyba 1 raz - kilka razy Sony był już w naprawie - więc nie pamiętam) i elementy napędu szuflady (kosztowało 2 razy tyle co twój cały CD icon_smile.gif) ale doczytałem się, że warto bo stare odtwarzacze są nie gorsze od nowych 5 razy droższych.
A obsługa CD jest naprawdę miła – dużo sensowniejsza niż przy nowym sprzęcie.
Miłego słuchania.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perkoz,

No niestety Sony CDP 690 to dosyc slaby model. Mam go do dzis i stoi w szafie, nie wiem co z nim zrobic. Gdybys powiedzial, ze taki chcesz sprzedalbym taniej icon_smile.gif Przeplaciles troszke. Ten CD wart jest okolo 100-120zl za egzemplarz w bardzo dobrym stanie. Tak jak pisal kolega wyzej, laser jest bardzo czuly na porysowane plyty, czesto trzeba czyscic. Dziwne to troche bo inne Sony jakie mialem czytaly nawet "plytki chodnikowe" icon_smile.gif

Naszczescie laser tani wiec bedziesz mogl sobie wymienic. Problem w tym, ze 690 nie bardzo nadaje sie pod modyfikacje "pelna geba", min dlatego ze brakuje tam troche miejsca. Z tego co pamietam nie bylo tam miejsca na zegar z oddzielnym zasilaniem, a dobry zegar to polowa sukcesu w modyfikacjach.

Znacznie lepsza propozycja jest np CDP 710, ktory bez moda zagra lepiej niz CDP690.

Przyklad:
http://www.allegro.pl/item339348793_sony_c...10_legenda.html

Mialem CDP 710 i jest to naprawde bardzo dobry model. Poza tym za 200-250 zl mozna juz szukac CDP 227 esd, a ten ma juz naprawde potencjal do modyfikacji. Wlasciwie caly tuning z CD to jakies 500 zl. Brat jakis czas temu kupil wlasnie CDP 227 esd po modyfikacji za 450zl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że zauważyłem na Forum pewną zasadę, że jak się zakłada posta na temat kupna jakiegoś sprzętu i Szanowni Koledzy udzielają dobrych rad, to potem wypada podzielić się opinią po kupnie tegoż klocka. I tak:
- rzeczony odtwarzacz CD Sony CDP-690 dotarł Pocztą Polską do mnie w dniu dzisiejszym - o dziwo w stanie nie wskazującym na destrukcję pocztowców;
- okazało się, że nie do końca jego stan wizualny odpowiada temu na zdjęciach ale nie jest źle i przy odrobinie chęci doprowadzę go do stanu prawie sklepowego. Nie mogę mieć pretensji o to do sprzedającego bo w opisie było to ujęte, aczkolwiek zdjęcia jak zwykle na Allegro były "upiększane" jak to jest w zwyczaju starych i cwanych Allegrowiczów;
- stan techniczny - jestem po 4 godzinach odsłuchów non stop z totalnym żonglowaniem zarówno płytkami jak i ścieżkami na płytach i jakoś nie dałem rady go wykończyć i zapętlić. Rzeczywiście czyta wszystko co połknie. Napęd pracuje cichutko i ( w porównaniu do mojego DVD Philipsa 763SA) cholernie szybko;
- CD-ka do amplitunera podłączyłem taniutkimi interkonektami Prolinka za 79,00 ( jakiekolwiek podłączenie nawet drogimi interkonektami mojego Philipsa 763SA dawało totalną porażkę dźwiękową i dlatego do tej pory muzykę na nim odtwarzałem po optyku bo było w miarę ok, czyli hurra i głośno);
- a teraz krótko co z dźwiękiem z Soniaczka - w porównaniu do Philipsa zmieniło się W S Z Y S T K O !!! Nie ma bałaganu na scenie. Jest przestrzeń i lokalizacja. Niskie tony nie szaleją jak pijany zając tylko stoją jak po wojskowemu na baczność, czyli krótko i naturalnie. I co najważniejsze - teraz wiem co to średnica i wysokie tony. Z Philipsa miałem angielski memłaty pudding.Teraz znalazły mi się blachy perkusji, jakieś takie cudne niuansiki i pyłki. Tu coś szelestnie, tu coś zaskrzypi. Nawet słyszę jak Madelaine Peyroux na jednym utworze połyka ślinę. I wcale to nie jest autosugestia bo autosugestię można mieć jak się wyda bez zgody żony za klocka kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy a nie 179 zł.
- i na koniec sam zadaję sobie pytanie - co bym jeszcze usłyszał gdybym zamiast amplitunera kina domowego Philips FR 984 miał klocka inszej marki i z wyższej półki albo w miarę sensownego wzmaka stereo. Nie musicie nic odpowiadać. Sam wiem, że usłyszałbym jeszcze więcej. I dlatego już kombinuję............. icon_idea.gif
PS. Kody AV 702 pozostawiam w spokoju bo to co opisałem powyżej to usłyszałem na nich.To dlaczego mam się ich czepiać icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje kolego Perkoz!
Mam dwie wiadomości - jak zwykle bywa - dobrą i złą...
Zacznę od dobrej...
Tu widać uśmiechniętego i zadowolonego z rad innych forumowicza! icon_biggrin.gif
No i zła wiadomość...
Perkoz... wpadłeś po uszy - zaraziłeś się chorobą, która nie przechodzi po zażyciu aspiryny i trwa, prawdopodobnie, do samego końca... icon_mrgreen.gif
Spodziewam się w takim razie w niedługim czasie wysypu kolejnych tematów, których będziesz autorem!
Pozdrawiam
PS. Prześledź tematy i znajdź już teraz wpis kolegi Hybyrda na temat modyfikacji odtwarzaczy cd... Z pewnością Ci się w przyszłości przyda, a może już teraz warto rezerwować kolejkę??? icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że będą te inne tematy icon_rolleyes.gif Chłop to takie duże dziecko i musi mieć swoje zabawki. A jak jeszcze te zabawki fajnie grają to wtedy jest w ogóle ok.
Swoją drogą to już pisałem na tym Forum, że ta zaraza gnębi mnie już od co najmniej 20 -25 lat. I wiem, że na to nie ma lekarstwa. Co najwyżej Pavulon icon_lol.gif Kiedyś byłem o wiele bogatszy i zaopatrywałem się w te zabawki w DG Audio w Gdańsku na zasadzie: odsłuch, kasa i zapakować. Teraz jestem bida z nędzą i mizeryną to buszuję po Allegro. Ale może wtedy daje mi to większą satysfakcję, jak coś baaaardzo starego i taniego ładnie zagra. Wiem, że powyższy odtwarzacz pochodzi z początku lub połowy lat 90-tych. No i co z tego. Jest głupszy od tych nowych co stoją po salonach. Zapewne nie. Marketing robi swoje i wiem od dawna, że w elektronice to jest taki myk, że większość firm bebechy zostawia te same a zmienia tylko ubranko, drąc gębę na cały świat jakie to cudo się znowu wypuściło. I sypią popapranymi angielsko - języcznymi nazwami na te same elementy elektroniczne co w większości siedzą od lat 90-tych. To prawie jak z samochodami. Dlaczego ludziska marudzą teraz nawet na Merce? Bo teraz na świecie samochodu nie projektuje inżynier czy insza techniczna dusza tylko księgowi. Ma być tanio, z picem i do bani. Popatrzyć na funkcje tego stareńkiego odtwarzacza Sony i widać czy aż tak dużo nowości ma cokolwiek tego samego. Nie. Zresztą już nie jeden z Szanownych Weteranów tego Forum już o tym pisał.

Pozdrawiam i do wieczora. Idę zapuszczę sobie Komandę Pinka Floyda.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perkoz_1
Bardzo dobrze, że jesteś zadowolony z zakupu i że CeDek gra lepiej od poprzednika icon_cool.gif
Mam od wielu lat podobnie "zaprzyciskowanego" Soniaka jako element do wszystkiego (jak mi się nie chce odpalać porządniejszego sprzętu, albo jak muzyka jest przy okazji), chociaż model bez wyjścia optycznego.
I bardzo sobie go chwalę. A że do porządniejszych odsłuchów mam jeszcze parę innych to już inna sprawa.
Pozdrawiam
PS. Hybyrd83- wiem, że nie jest to szczyt audiofilskich marzeń. Ale był niedrogi, gra i jest bardzo wygodny w obsłudze. A na porządniejszy sprzęt u Perkoza jeszcze przyjdzie czas icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś RoRo był Mesjaszem jakowymś lub inszą wyrocznią? Bo masz rację. Ja rzeczywiście już kombinuję co tu puścić do Żyda, a na dodatek w ramach tzw.rozpoznania walką byłem przed chwilką na kardiologiczno-pozawałowym spacerku i złapałem azymut na MM-a bo najbliżej mi było icon_wink.gif Wielkie G tam jest ale olśniło mnie jedno - do Żyda mój amplituner KD Philipsa ( zawsze mam haka na Najmundrzejszą Osobę w domu, że jako mi cholero nie pozwalasz 5+1 kolumn do KD ustawić bo ci kabelki będą szpecić architekturę to pozbywam sie ampli i kupuję duuuuużo tańszego icon_wink.gif wzmaka stereo) i zaczynam buszować za używką wzmacniaczem. Od Was Koledzy czekam na jak zwykle fachowe podpowiedzi w tym bardzo życiowym temacie. Jedno jest pewne - na razie pozostaje na stanie w/w Soniaczek i kolumny Koda AV 702. No i rodzinnym kinomaniakom zostawiam DVD Philipsa 763 SA ( może czasem i ja poslucham jakiejś płytki SACD choć jakość odtwarzania takich rarytasów przez ten odtwarzacz jakoś mnie nie przekonuje).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perkoz_1
Czasami mam podobnie icon_lol.gif
A co z ONKYO SR600 - odpuszczasz sobie i przechodzisz na stereo?
Te"sześćsetka" już nieźle gra dwukanałowo... A jest też trochę kilkuletnich modeli z początków KD, które też nieźle zagrają icon_cool.gif

No, ale jak już jesteś przekonany na stereo - to szukasz wzmacniacza czy amplitunera? No i ile możesz na to wydać?
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez noc przespałem się z tym tematem i wymóżdżyłem sobie, że w tym tygodniu pożyczę od kolego to Onkyo i zobaczę jak to gra w porównaniu do mojego Philipsa FR 984. Chcę podejść do tego tematu na spokojnie i tak zrobię bo stwierdzam po wczorajszym całym dniu słuchania mojego nowego nabytku czyli Sonego, że i tak dostałem dużego kopa jakościowego jeżeli chodzi o jakość dźwięku. Jeżeli się okaże, że Onkyo wcale nie powala na kolana w porównaniu do mojego Philipsa to nie ma sensu wydawać kasy na amplituner. I wtedy będę kombinował ze wzmacniaczem za ok.500 -600 zł. Swoją drogą to za te pieniądze możecie już coś podpowiadać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno. Czy warto wziąć na kanibalizm techniczny podobnego Soniaka, tylko o model niższego bo CDP 590 za 35 zł? Jest taki w Lublinie na Allegro. Co w razie draki można z niego wykorzystać? I czy do CDP 690 da się cokolwiek poza obudową wykorzystać? Pieniądze śmieszne a "przezorny zawsze ubezpieczony, powiedziała zakonnica nakładając prezerwatywę na ogórka" icon_rolleyes.gif Sprzęt ten na rynku się wykańcza i może bebechów zabraknąć. Podaję link:

http://www.allegro.pl/item339683186_piekny...ny_cdp_590.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perkoz_1
Tak na szybko trudno powiedzieć...
Jeżeli masz miejsce w szafie - to warto! icon_rolleyes.gif
Zazwyczaj modele tego samego typoszeregu korzystają z podobnego mechanizmu, głowicy, zasilaczy itp.
Ale do pełnej informacji musiałbyś znaleźć instrukcję (może sie okazać, że 590 jest uproszczonym modelem - ale jedyna różnica to brak wyjści aoptycznego), która często dotyczy nie jednego, ale dwóch lub nawet więcej modeli.
Ten CD 590 jest sprawny, za rozsądne pieniądze i w tym samym mieście. Jeżeli coś Ci padnie w 690, to od razu masz coś pod ręką (pilot do 690 obsłuży 590, a w dodatku najprawdopodobniej wszystkie funkcje 590).
Pozdrawiam
PS. Mimo że ciągnie Cię do czegoś wyższego z CD - to 35zł jest kosztem jednej płytki (no może dwóch...) CD icon_lol.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perkoz_1

Moim zdaniem nie ma sensu, wogole sie w to pakowac. Chyba, ze lubisz miec "graciarnie" w chacie.
Lepiej juz sprzedac CDP 690 i dolozyc do CDP 227 ESD, naprawde polecam takie rozwiazanie. Pisalem juz o tym wyzej, CDP 227 esd jest bardzo dobra baza do modyfikacji, poza tym w oryginalnym stanie zagra znacznie lepiej niz wszystkie inne model wyzej przez Ciebie wymienione.

CDP 227 esd na allegro okolo 250zl. Po dobrej modyfikacji zagra bez problemu jak nowe CD w granicach 3-3,5kzl.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jawohl Herr General !

Niniejszym tak będę czynił, bo uważam, że zaletą inteligentnego człeka jest słuchać się ludzi o wiele większym doświadczeniu. A swoją drogą tych polecanych Sony jest cholernie mało. Na Allegro tylko w zakończonych aukcjach był jeden i poszedł za ponad 300 zł. a był wymemłany jak nie wiem co. Nawet jednego klawisza nie było.
Na razie moja 690 gra o niebo lepiej niż Philips DVD i wystarczy. Może to pojedyńcze kicnięcie lasera to była chwilowa niedyspozycja i potrzyma w miarę dobrze kilka dzionków lub tygodni.
Jakby Kolega miał jakiś namiar na polecanego przez niego Soniacza to ze swej strony proszę o pamięć. Jestem do dyspozycji 24 godziny na dobę icon_wink.gif

PS. A czy SDP 950 to też graciarnia? Bo jakoś tanio chodzą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest model z serii 9xx godny uwagi, niestety obecnie nie pamiętam który ?
Miałem/mam do czynienia natomiast z modelami:
CDP 690
CDP 710
CDP 227 esd
CDP 555 esd

Najlepszy z wyżej wymienionych to CDP 555esd, ale jest już prawie niedostępny na rynku wtórnym. Poza tym jest drogi, kiedyś kosztował równowartość dobrego samochodu.

Moim zdaniem relatywnie tanim i jednoczesnie najlepszym CD do modyfikacji będzie CDP 227esd.
Ceny klocków są oczywiście różne, ludzie lubią przesadzać, chcą sprzedać jak najlepiej. Poza tym pozytywne opinie na tego typu forach podnoszą ceny na allegro. Już wielokrotnie można było obserwować takie zjawisko. Na audiostereo, można znaleźć wiele wątków na temat chyba już legendarnego modelu 227esd.

Moim zdaniem za 227 esd w dobrym stanie warto dać około 250zl. Mój brat jakiś czas temu kupił 227esd po pełnej modyfikacji za 450 zl od znajomego forumowicza. Warto poczekać na okazję, nie spieszyć się, odłożyć trochę gotówki..

Moja rada: pograj trochę na 690, przeszukuj aukcje/ogłoszenia, a na pewno trafisz na dobry egzemp. 227esd.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A Sony CDP-333ESD ? Też piszą, że bardzo dobry i podatny na moda.



Oprocz modeli, ktore wymienilem wyzej nie sluchalem innych CD Sony. Watpie by ktos na tym forum znal sie na calym przekroju starszych modeli SONY. Na audiostereo jest wiele specow, znajacych sie naprawde swietnie w tym temacie.

Jesli potrzebujesz szybka odpowiedz, zaloz watek na audiostereo/lub poszukaj postow na ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzicie długo nie wysiedziałem na zadku. Posłuchałem się Kolegi hybyrd83 i zapisałem sie w kolejkę oczekujących na dojście do głosu na audiostereo,pl. A jako, że obowiązuje tam niezłomna zasada, że świerzynki głosu nie mają to muszę odpukać 7-dniową karencję aby cokolwiek się zapytać. Ale za to naczytałem sie niemiara i nagrzebałem po komisach, Allegrach i innych mediach ogłoszeniowych aby znaleźć coś lepszego i sensownego. Skutek jest taki, że zaryzykowałem po raz wtóry i zakupiłem innego Sony a mianowicie model CDP-990. Wychodzi na to, że jest w pięknym stanie i nadaje się jak diabli do modyfikacji. Na audiostereo nawet są zdjęcia po modach i piszą, że to już przedsionek dobrego ES-a. Gościu dokłada mi do niego 2 zapasowe lasery KSS240A - używane, ale sprawne.Zresztą KSS240A jest dużo w sprzedaży od 45 zł. za chińczyka do 200 zł. za japońca. Nie wiem czy znowu nie przepłaciłem bo z kosztami przesyłki utargowałem za niego 245 zł. Ale trudno. Do trzech razy sztuka.Gość przyśle mi go oplombowanego na 7 dni do testowania i jak mi coś nie będzie pasować to mam mu go odesłać. Oto link:

http://www.allegro.pl/item343790550_sony_cdp_990.html

Na niedawno kupionego CDP-690 mam już kupca za niewiele mniejszą kasę co dałem. Zostawiam sobie z niego tylko pilota bo jest on właśnie od CDP-990.
Pojawił się też na Allegro wymieniany przez hybyrd83 CDP-227ESD:

http://www.allegro.pl/item344356179_wysoki...sd_zobacz_.html

ale ten sam odtwarzacz był przez tego sprzedającego już raz wystawiany. Ktoś go wylicytował a teraz jest znowu na aukcji.Coś mi tu brzydko pachniało.
Jak już go będę miał i ze 2 dni się pobawię to napiszę co to za mój nowy wynalazek i jak gra.


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...