Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam użytkowników forum,

Zakupiłem aukcyjnie ww. monitor z wejściem HDMI, wbudowanymi głośnikami i wyjściem audio. Monitor przeznaczony jest PS3. Planowałem podłączyć konsolę za pomocą kabla hdmi do monitora, a dźwięk puścić zewnętrznie na głośniki przez wyjście audio z monitora. Okazało się jednak, że gniazdo audio jest uszkodzone i na chwilę obecną dźwięk leci z glosnikow monitora, które są bardzo niezodowalające. Czy jest jakiś sposób (switch) żeby podłączyć głośniki a obraz był dalej przesyłany do monitora? Z góry dzięki za pomoc
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad głośnikami się zastanawiam jeszcze, chciałem najpierw sprawdzić jak monitor w ogóle działa. Jakie opłaca się do 100 zł kupić głośniki żeby pasowały do tego urządzenia do rozgałęziania? Podłącza się je za pomocą złącza hdmi? Zależy mi na prostych 2-0, bez subwoofera, ale zeby w miare dobrze graly. Wybaczcie laikowi icon_razz.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem w jaki sposób rozgałęziacz rozwiąże mój problem z uszkodzonym wyjściem audio w monitorze. Kabel hdmi z konsoli podłączam do rozdzielacza, pozniej jeden kabel hdmi idzie do monitora a drugi hdmi do głośników? Czy potrzebny bedzie do tego aktywny rozgałęziacz? Nie wykluczam, że kupie uzywane glosniki, jakas propozycja? icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...