Skocz do zawartości

kino domowe 5.1 ok 2500 zł


malinowski

Recommended Posts

Witam,
proszę o pomoc w doborze zestawu kina domowego do salonu około 19 m2.

Interesuje mnie sprzęt niezbyt dużego gabarytu o małych głośnikach (tyle co pozbyłem się dużych drewnianych kolumn - mieszkam w bloku).

Posiadam TV Samsung UE55HU6900, sprzęt będzie służył głównie do słuchania muzyki i oglądania filmów.

Myślałem o czymś takim:
-Harman Kardon AVR 151 + HKTS 5 lub HKTS 16 ew. HKTS 16BQ
-Sony BDV-N7200WB
-Philips Fidelio E5
-LG BH9530TW
-a może coś zupełnie innego?

Jak już pisałem, duże kolumny nie wchodzą w grę. Fajnie by było, by tylne głośniki były bezprzewodowe. Poradźcie panowie co wybrać?

W załączniku dodaję obrazek jak mniej więcej wygląda salon.

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kurcze pokój nie taki mały i do słuchania muzyki chcesz się obstawić podłym plastikiem z kina domowego ? Za 2500zł mógłbys kupic klasyczny wzmacniacz stereo i nieduże ładne podłogówki z dobrym dźwiękiem . Zajmują tyle samo miejsca co te stojące plastki o jednak szerokiej podstawie ( co by się nie przwróciły jak będzie przeciąg) w dodatku dwie, a nie 5, a z subem 6.

Cytat

głośniki były bezprzewodowe. Poradźcie panowie co wybrać?


Dyskusyjna sprawa. Zamiast przewodu sygnałowego musisz mieć obok takiej kolumny gniazdko do przewódu zasilania, icon_eek.gif albo na baterie ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Witam,
proszę o pomoc w doborze zestawu kina domowego do salonu około 19 m2.

Interesuje mnie sprzęt niezbyt dużego gabarytu o małych głośnikach (tyle co pozbyłem się dużych drewnianych kolumn - mieszkam w bloku).
Posiadam TV Samsung UE55HU6900, sprzęt będzie służył głównie do słuchania muzyki i oglądania filmów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny post odnośnie kina domowego pozbawiony podstwowych informacji, poza wpisaniem nazwy telewizora ( zresztą tego samego) I pewnie będzie to pierwszy i ostatni post icon_wink.gif .
Przeczytałeś dwa posty przed swoim wpisem, jakieś wnioski ? Zestaw all in one-plastik, czy jednak oddzielne elementy ? Na miejsce "drewnianych" podłogówek chcesz postawić teraz plastikowe wąskie i słuchać muzyki ?
Tak już na poważnie, bo pewnie chcesz małe głośniczki posatwić na komodzie, więc poniżej modeli Harman Kardon HKTS 35, czy 65 nie ma co schodzić, grają całkiem całkiem w kinie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoL icon_biggrin.gif Fajny zestaw z bardzo małymi kolumnami 20 razy droższy od wyznaczonego budżetu.

Pomyślałem o soundbarze z odłączanymi akumulatorowymi głośnikami Philips Fidelio HTL 9100 , ale zdrożał i kosztuje 3,5tys.

Sądzę że w tej cenie można kupić klasyczny amplituner 5.1 z zestawem małych głośników i dźwięk będzie lepszy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...