Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze sprzętu


paulina931

Recommended Posts

Bardzo proszę o pomoc w wyborze wieży tak do 500 zł (moze być używana). Chciałabym by dźwięk odtwarzany był czysty, bez szumów, zakłóceń, dobrej jakości, o dużej głośności, wejście usb. Wieża będzie stała w salonie. Dodam, ze zalezy mi tez na dobrych głośnikach. Jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o ten temat dlatego bardzo proszę o pomoc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj pierwsze posty http://forum.audio.com.pl/Pierwsze-posty-i...-to-t35663.html
Coś mi się wydaje że masz za duże oczekiwania, albo pomyliłeś się w budżecie .

Cytat

Chciałabym by dźwięk odtwarzany był czysty, bez szumów,


Szumiały kiepskie kasety, w kiepskich magnetofonach icon_wink.gif Co znaczy czysty dźwięk według paulina931 ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, ze słucham głownie muzyki Indie, rock, folk, akustycznej.

Czysty dźwięk bardziej chodziło mi o różnice miedzy sprzętem za 200 zł a dajmy na to 500 zł podczas odtwarzania tego samego utworu. Jak napisałam wyżej jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o sprzęt Hi Fi. A i proszę powiedzcie mi co sądzicie o Yamaha Pianocraft?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pianocraft to cała seria mini-wierz Yamahy. Te lepsze modele zwykle miewały dobre głośniki i prezentowały dobrą jakość. Czytałem że niektóre nowe modele (i pewnie te starsze również) bywają dość awaryjne. Warto zainteresować się używana wierzą w takiej cenie. Ale w ciemno bym nie kupował. Żeby wiedzieć czy nas zadowoli trzeba posłuchać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że pierwszy post nie jest napisany zgodnie z zasadami, by można Ci było rzetelnie pomóc.
Wiemy bardzo mało o pomieszczeniu, muzyce (o ile będzie to muzyka, napisałeś tylko o dźwięku), gustach brzmieniowych, wymaganiach itp... Dla własnego dobra powinieneś to zrobić.
http://forum.audio.com.pl/Pierwsze-posty-i...-to-t35663.html
Bo taka Yamaha PianoCraft o ile nieźle zagra w mniejszym pomieszczeniu, w większym może trochę anemicznie zabrzmieć.
No i jeśli taki zestaw to tylko z odtwarzaczem CD. Te z DVD są na ogół fatalne.
A do czego Ci wejście USB?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...