Skocz do zawartości

Jakie kolumny do SONY TA-FB 940 QS


grzegorz39

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 120
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Cytat

Zastanawiam się tylko,czy on taki porysowany czy z kurzu. A cd. , który tam jest DX 6750, taki w miarę?-chodzi oczywiście o onkyo.



Grzegorz...ten cd kosztuje nie 5.000 zł a 250 zł, co mamy napisać ? icon_smile.gif, że jest super hiend ? nie jest i nie będzie ale zapewne będzie Ci ładnie grał...jak za 250 zł icon_smile.gif.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę z powyższej deklaracji. A zatem lekcja pierwsza: zakładka "pierwsze posty" to nie jest jak napisałeś "regulamin" forum ale pożyteczna wskazówka, która zarówno poszukującym sprzętu audio jak i pomagającym w poszukiwaniach ma pomóc w doborze jak najlepszego sprzętu. Napisanie pierwszego postu zgodnie z sugestiami zawartymi w zakładce "pierwsze posty" ma usystematyzować dyskusję, by nie przebiegała ona jak "ostra jazda bez trzymanki".
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Gibson, od dzisiaj jesteś moim guru..a teraz czekam na Twoje typy i sensowną pomoc koledze, konkretną pomoc i też chętnie się czegoś nauczę icon_smile.gif.
Szkoda tylko, że nie przeczytałeś pierwszego posta tego wątku i nie zauważyłeś, że temat już dawno się zmienił i obecnie nie wiadomo o co chodzi i czego szukamy a więc w takim wypadku, temat robi się...na bocznicę bo raczej nikomu nie pomoże.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się tu podoba. '' Dolnica i średnica...'' A, że nie wiem czego chcę? To prawda. Nie znam się na tym, dlatego się tu znalazłem. Rozmawiałem też i na innych forach- tam mnie ''olali'' , tu przynajmiej ktoś porozmawiał. Twierdzili, że zadaję małostkowe pytania. Mój wzmacniacz unitra ZRK AT 9115, to jedyny jaki miałem . Chciałem się trochę rozeznać, żeby mi byle jaki handlarz z netu, albo sprzedawca w sklepie nie wcisnął ''kitu'', jak to polak potrafi. Nie myślałem, że dobór sprzętu może być tak trudny. Nie chcę też niewiadomo jak czegoś niesamowitego. Myślę, że i tak nie usłyszę różnicy.. icon_sad.gif Znalazłem w Rzeszowie (80 km. odemnie!!) najbliższy mnie sklep audiofilski z salonem odsłuchaniowym ze sprzętem nowym i używanym. Podjadę, zobaczę-już trochę jestem przecież mądrzejszy! icon_lol.gif Ale proszę - nie kłóćmy się na forum - doradźmy, poprawmy, wyraźmy swoje zdanie, ale nie róbmy ''wiochy''. Są od tego inne portale. Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich forumowiczów, życzę Wesołych Swiąt i Szczęśliwego Nowego roku!! P.S. Teraz to na pewno mnie pan moderator stąd wyrzuci, a jeszcze na pewno chciałbym tu zaglądnąć...!!!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorzu...my jak zauważyłeś się nie kłócimy i mieliśmy czas dla Ciebie zawsze pomimo, że strasznie mieszasz icon_smile.gif, jak widać, inni by cię już dawno wygonili jak na innym forum i dlatego trzeba skrytykować takie mendy bo inaczej ich nazwać już nie można.
Życzę Ci spokojnych i mile spędzonych Świąt z rodziną i abyś znalazł taki sprzęcik który da Ci wiele radości.
Pozdrawiam,
Andrzej
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagląda, ale trzeba się przypominać, sam widzisz ile czasem dziwnych postów i tematów przelatuje. Próbowałem odszkukać w początkowych postach na jakich kolumnach staneło? Czy jednak nic nie wiadomo ?
Na starych onkyo się za bardzo nie znam, nie mniej wydaje mi się że przy dość zblizonych parametrach, sporym zapasie mocy w zasadzie w każdym z powyższych modeli, powinny łatwo dać sobie radę z dużymi kolumnmi w jak rozumiem wielkim salonie ( 50m) Jeśli miałbym wybierać wśród bardzo podobnych wersji, chyba też warto popatrzec by był niezniszczony front ( górę można psikąć sprayem czarny mat) i był pilot. Ceny doś wysokie 700-1000zł.
Może uda się poszukać coś nieco tańszego, no bo właśnie co z kolumnami i ich budżetem ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanęło na kolumnach POLK AUDIO RTA-15TL, ale ten zakup, to troche pózniej. Zaproponowano mi wzmacniacz onkyo integra a 8850 i tego się trzymam-po Nowym Roku robię zakup. Chodzi mi tylko czy warto się skusić na te wyższe modele - 9711, 8870, czy grają podobnie jak 8850 i szkoda przepłacać ? Czytałem trochę i chwalą je też.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...