Skocz do zawartości

Samsung HT-H 5550


krzys76

Recommended Posts

Witam!
jestem zainteresowany kupnem kina Samsunga HT-H 5550 lub HT-H5ł550W. J?aka jest roznica miedzy nimi oprocz cenowej w granicach 500zł i czy warto je zakupć?
Posiadam telewizor tej samej firmy i bym chciał zeby wszystko chodziło na jednym pilocie .
a moze ktos doradzi cos innego ale tez z Samsunga
pozdrawiam Artur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
Nie mamy tu za bardzo pola do popisu w tej klasie budżetowej, uparłeś się za Samsunga więc i tu nie będzie wiele postów icon_smile.gif.
Jedyny zestaw który można dodać i warto ażebyś oba przesłuchał to HT-BD2R :
http://www.samsung.com/pl/consumer/tv-audi...dvd/HT-BD2R/XEO
Też mam w salonie TV samsunga i kino Samsunga ale to doraźnie jak mam gości, u siebie w kanciapce jednak już preferuje poważniejsze kino nie na tolboy`ach icon_smile.gif i jak już miałbym teraz kupować jakieś kino Samsunga, to tylko stary model Samsung HT-TX 500 R lub w ciemno używane HT-TXQ120 no ale to trudno dostępne antyki które na prawdę grały icon_smile.gif oczywiście bez bluray`a.
Musi być Samsung i muszą być tollboy`e ? nie myślałeś o normalnym kinie typu :
http://allegro.pl/kino-domowe-5-1-pioneer-...24.html#thumb/1
Nie napisałeś za dużo czyli jaki masz pokój, oczekiwania, co na tym będziesz słuchał itd.

Nie kupuj nic, czego nie posłuchasz najpierw!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ribondeal!
Teraz dales mi do myslenia bo chciałem jutro jechac kupic, taki prezencik na gwiazdke:) pokój mam ze 25mtrow i bede raczej ogladał filmy i troche muzyki pewnie tez i oczywiscie duzo sportu a moje dzieciaki mini mini;)
w sumie myslałem ze to dobre połaczenie TV i KD z jednej firmy z telewizora jestem zadowolony choc dzwiek jest slaby i dlatego myslałem o KD
dzieki za podpowiec przemysle sprawe
Pozdrawiam Artur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Witaj Ribondeal!
Teraz dales mi do myslenia bo chciałem jutro jechac kupic, taki prezencik na gwiazdke:) pokój mam ze 25mtrow i bede raczej ogladał filmy i troche muzyki pewnie tez i oczywiscie duzo sportu a moje dzieciaki mini mini;)
w sumie myslałem ze to dobre połaczenie TV i KD z jednej firmy z telewizora jestem zadowolony choc dzwiek jest slaby i dlatego myslałem o KD
dzieki za podpowiec przemysle sprawe
Pozdrawiam Artur



Nawet nie myśl o kupnie kina w 15 minut i bez odsłuchu kilku sprzęcików!!! no chyba, że kupujesz sprzęty co 3 miesiące to OK icon_smile.gif.
Filozofia polega na tym, że można kupić sensowne kino i wykorzystać go na maxa czyli i tv, filmy, muza i gry bo dzieciaki to lubią, u mnie też leci wsio, od Mini Mini do Batman 3 na Play Station więc nauczyłem się być uniwersalny i takowy sprzęt do salonu kupować i wtedy ma lepsze przebicie icon_smile.gif.
Co do TV Samsunga, wiadomo jest na jakimś poziomie i tu nie dyskutujemy ale kina to powiedzmy dla totalnych laików którzy nie mają żadnych oczekiwać lub minimalne icon_smile.gif. Posłuchaj takich innych kin, prawdziwych, jakiegoś zestawu Onkyo, Pioneer czy Yamaha ale nie z totalną kupą głośnikami typu Jamo czy jakieś dziwaki M-Audio tylko chociaż Taga jak tu:
http://www.ceneo.pl/23592782;3107-0v.htm

A wtedy zrozumiesz o czym mówiłem icon_smile.gif, wydatek może troszkę większy ale sprzęcik będzie cieszył całą rodzinę zapewne kilka lat i będzie do wszystkiego, total uniwersalny gadżet a i radość z zakupu większa icon_smile.gif. Pomyśl ale nic nie kupuj zanim nie posłuchasz i nie będziesz oczarowany tym co usłyszałeś icon_smile.gif.
Pozdrawiam,
Andrzej
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...