Skocz do zawartości

Podłączenie 2 wzmacniaczy


bienios

Recommended Posts

Witam.

Mam pytanie odnośnie podłączenia 2 wzmacniaczy jednym z nich jest NAD C370, a drugi Pioneer vsx-1020. Mianowicie mam 2 kolumny podłączony do NAD-a po to aby słuchać muzyki. Moim zamiarem jest dokupić kolumny surround+ center i podłączyć je bezpośrednio do Pioneera natomiast reszte zostawic tak jak jest. Probuje dojść jak podłaczyć Pioneera do NAD-a, ale problem w tym, że w Pioneer nie posiada PRE-OUT czy jest jakas inna możliwość? Nie chcę probować aby czegoś nie uszkodzić. Chce tak podłączyć ponieważ często słucham muzyki i mam odtwarzacz CD podłączony do NAD-a.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Trochę się uśmiałem bo mam podobny problem i bardzo podobny zestaw jak widzisz w opisie sygnatury icon_smile.gif i poddałem się, tzn. stwierdziłem , że lepiej jest zrobić zestaw pełny do kina i dokupić dobre głośniki do stereo czyli w sumie mam dwa zestawy : do kina Pionka i głośniczki w zestawie 5+1 i do stereo 2 głośniczki i sub.
Ciekaw jestem jak forumowicze rozwiążą problem bo nim postanowiłem zrobić dwa zestawy poczytałem trochę i nie polecali takiej kombinacji o jakiej piszesz a więc poddałem się icon_smile.gif. Poczekamy i zobaczymy czy ktoś ma plana icon_smile.gif.
Pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ribondeal już myślałem, że tylko ja mam wiecznie takie problemy icon_razz.gif też myślę wszystko odseparować, ale póki co muszę oszczędzić trochę więc pomyślałem nad takim rozwiązaniem, ale widocznie nie jest to dobry plan zwłaszcza z moim Pioneerkiem.




To nie problemy ale kombinowanie icon_smile.gif, długo się nakombinowałem ale to i może dobrze bo teraz już wiem, że takie podłączenie to lekko chore dlatego opcji mamy 3 :
A/ Słuchać stereo na stereo czyli piecyk i 2 głośniczki e.w 2+1.
B/ Oglądać i słuchać koncertów, filmów na kinie domowym 5+1 lub lepiej icon_smile.gif.
C/ Oglądać, słuchać muzy na kinie domowym.

Ja po długiej walce jak pisałem, wybrałem opcję....D icon_smile.gif, oddzielne kino i oddzielne stereo do muzy i teraz jestem happy icon_smile.gif.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cytat

Ribondeal już myślałem, że tylko ja mam wiecznie takie problemy icon_razz.gif też myślę wszystko odseparować, ale póki co muszę oszczędzić trochę więc pomyślałem nad takim rozwiązaniem, ale widocznie nie jest to dobry plan zwłaszcza z moim Pioneerkiem.




To nie problemy ale kombinowanie icon_smile.gif, długo się nakombinowałem ale to i może dobrze bo teraz już wiem, że takie podłączenie to lekko chore dlatego opcji mamy 3 :
A/ Słuchać stereo na stereo czyli piecyk i 2 głośniczki e.w 2+1.
B/ Oglądać i słuchać koncertów, filmów na kinie domowym 5+1 lub lepiej icon_smile.gif.
C/ Oglądać, słuchać muzy na kinie domowym.

Ja po długiej walce jak pisałem, wybrałem opcję....D icon_smile.gif, oddzielne kino i oddzielne stereo do muzy i teraz jestem happy icon_smile.gif.



Ja na pewno też to wybiorę. Wolę poczekać i mieć tak jak się należy icon_wink.gif

Dzięki i pozdrawiam.

P.S. Wesołych Świat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...