Skocz do zawartości

Dobór amplitunera do Taga Harmony TAV-606 v.3.


goncerka93

Recommended Posts

Witam, zakupiłem głośniki Taga Harmony TAV-606 v.3 a teraz poszukuje do niego amplitunera, mój budżet to około 800 zł więc będzie on dość budżetowy.
Do tej pory wybieram pomiędzy Pioneer VSX-329 (670zł) a Denon AVR-X500 (800zł). Chciałbym się dowiedzieć który z nich będzie bardziej odpowiedni do tego rodzaju głośników oraz jestem chętny na inne propozycje w tym przedziale cenowym. Z góry dziękuje na wszystkie odpowiedzi.
Pokój 20m2.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim budżecie nie ma co kręcic nosem na takie, czy inne wyposażenie różniące te najskromniejsze modele, zwłaszcza że jest bardzo podobne. Trzeba brać to co w miarę spełni swoją rolę i nagłośni nie takie małe kolumny 606, wybór jest tu raczej jeden Denon x500, nieco lepsza moc i solidniejszy zasilacz. Nieco wjęcej rozważań byłoby przy modelu pioneer vsx 5xx, vs Denon x1000.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto się zastanowić 424 to już nie to samo co 329. VSX424, bliżej do Denona x500. Co prawda jakiś ekstra dodatków w 424 też nie ma, ale jest już mcaccc( akustyczna kalibracja pokoju mikrofonem) i lepsze zasilanie niż 329 - większa szansa że podoła większym kolumną w kwesti odtwarzania niskich tonów.
Porównaj str . producenta http://www.pioneer.pl/pl/products/42/98/40...amp;__P31=68835
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...