Skocz do zawartości

Modyfikacja Superlux HD 681 EVO MKII


Recommended Posts

Witam, słyszałem, że do wyżej wymienionych słuchawek warto kupić grubszy kabel dla uzyskania lepszej jakości dźwięku, a więc idąc za tą radą kupiłem w sklepie Euro kabel mini jack-mini Jack firmy Vivanco oo taki-> http://www.euro.com.pl/kable/vivanco-31013...ck-3-5-mm.bhtml

I moje pytanie brzmi, czy to dobry kabel? czy usłyszę różnicę w jakości? słuchawek jeszcze nie mam, czekam na kuriera.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupiłeś dokładnie ten kabel to lepiej szybko go zwróć icon_smile.gif
Ten model słuchawek umożliwia błyskawiczny recabling.
Jednak wymaga on użycia przedłużacza mini-jack (3,5mm).
Oznacza to że na jednym z końców przewodu musi znajdować się gniazdo słuchawkowe.
Z samych słuchawek wystaje bardzo króciutki kabelek z wtyczką ( złącze męskie).
Czy przyniesie poprawę dźwięku taki przewód ( z właściwymi złączami) ? Sam musisz ocenić.
Z moich obserwacji wynika że przewód dołączony do tych słuchawek ma całkiem niezłe właściwości dźwiękowe.
Nie jest wykluczone że w trakcie produkcji podnoszona jest jakość wykonywanych słuchawek i to że obecnie używa się lepszych przewodów niż we wcześniejszych egzemplarzach. A może to kwestia trafu. Wybór przedłużaczy słuchawkowych jest ogromny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już będziesz miał słuchawki, zawsze możesz poeksperymentować. Lepiej zostawić sobie na to trochę czasu, aż się osłuchasz z tymi słuchawkami a one osiągną stan w jakim będą grać w sposób już ustabilizowany. Możliwość szybkiej i łatwej wymiany kabli jest ich bardzo fajną cechą. A ten kabel jeśli Ci nie jest potrzebny lepiej spróbować zwrócić lub przynajmniej wymienić na coś co było by użyteczne. icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...