Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jakiś czas temu byłem tutaj o poradę co do kabelka chinch - jack a teraz sobie wymyśliłem, czy dałoby radę podłączyć jedne słuchawki do komputera i do dekodera jednocześnie? Potrzebowałbym kabelka z 2x wtykiem jack 3,5 na 1x gniazdo jack 3,5 szukam takiego i nigdzie nie ma ;-; Do tego ten kabel musiałby być dość długi. No chyba, że jakaś przedłużka by była ;d
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temu, żeby nie musieć odsuwać kompa i przekładać kabla* przez dziurę w biurku?
Może zamiast zadać bzdurne pytania odpowiesz na moje pytanie zawarte w temacie albo stąd wyjdziesz? Dżizzzz...

Potrzebowałbym czegoś takiego tylko że z kablami http://media.conrad.com/medias/global/ce/9...FB.EPS_1000.jpg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli codzienną pomoc kilkunastu osobom i poświęcanie czasu nazywasz nabijaniem postów i spamem (znasz znaczenie słów których używasz ?) to sam coś napisz i zacznij pomagać innym, pokaż klasę, zobaczysz jak to jest dawać, a nie tylko biernie brać i nie musieć samodzielnie myśleć, jak to czynisz.
Spróbuj zanim zadasz pytanie i zaczniesz znów obrażać ludzi na forach pod osłoną nocy, sprawdzić swój problem na google i sklepie internetowym.
Odważ się i napisz też innym że nabijają posty, bo jak rozumiem treść niektórych wpisów może być enigmatyczna i przerastać postrzeganie babybuns'a, może dlatego uważasz je za spam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BabyBuns, może nie zdajesz sobie sprawy, ale forum audio.com.pl to prawdopodobnie najlepsze forum w Polsce. Na innych forach odpowiedzi są zdawkowe (o ile wogóle są), dyskusje często schodzą na jakieś drugorzędne kwestie. A tutaj jest inaczej: jeżeli pytanie jest zadane starannie to odpowiedzi są również staranne i wyczerpujące. Pobędziesz tutaj dłużej to sam to zauważysz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... *)


Więc jeszcze raz... Potrzebuję podłączyć JEDNE SŁUCHAWKI do komputera i dekodera jednocześnie. Do tego potrzebowałbym kabla które posiada jedną część żeńską aby można podpiąć słuchawki, rozdzielający się na dwie części męskie aby można było je wpiąć do dekodera jak i komputera. Proste? Proste. Nigdzie takiego czegoś nie widziałem, więc napisałem tutaj. Dodatkowo te dwie męskie części musiałby mieć dość długi kabel ponieważ dekoder znajduje się na biurku a komputer pod biurkiem. Ewentualnie jakaś przedłużka. Edytowano przez RoRo
*) Niemerytoryczny i niekulturalny fragment wypowiedzi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę też poszukać na forach komputerowych.
Natomiast szkoda, że masz taki stosunek negatywny do Kolegów audiofili. Zazwyczaj audiofil, meloman nie ma problemu słuchając muzyki, jaki stał się Twoim udziałem.
Życzę powodzenia w dalszych poszukiwaniach, które pozwolą rozwiązać Twój problem.

O widzę, że jednak znakazł się pomocny Kolega. Gibson pozdrawiam. icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BabyBuns

Kolega Gibson podał Ci już przykład rozwiązania Twojego problemu.
A odpowiedniej długości kable połączeniowe znajdziesz bez problemu (albo zastosujesz przedłużacz).


W razie czego możesz pójść w najtańsze rozwiązanie - wtyk minijack stereo x 2 gniazda minijack stereo, a do tego odpowiednie kable (minijack-minijack) do podpięcia kompa, a z drugiej strony z dwóch stron gniazdo minijack.
Przykładowe rozwiązania z allegro znajdziesz np tutaj (ROZDZIELNIK minijack 3,5mm / 2x minijack 3,5mm )
http://allegro.pl/fb4-kabelek-stereo-3-5mm...4900476617.html
http://allegro.pl/ab1-rozdzielnik-minijack...4887154641.html


A co do Twoich wypowiedzi, to daruj sobie niekulturalne wypowiedzi - jeśli chcesz uczestniczyć w tym Forum, to dostosuj się do jego spokojnej atmosfery i nie rób zamętu!


Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...