Skocz do zawartości

Yamaha AX-870 + Mission M73 ?


Zone666

Recommended Posts

Witam wszystkich użytkowników icon_smile.gif Mam zamiar kupić taki zestaw do mojego pokoju 15m2. Czy to dobry pomysł ? Słyszałem brzmienie tych kolumn i bardzo mi się podobało szczególnie bas na który zwracam szczególną uwagę dlatego, że kolumny mają mi głównie służyć do słuchania hip hopu ewentualnie gier icon_smile.gif Od dawna myślałem nad mission'ami bo słyszałem, że w tej kwestii są bardzo dobre i w przyszłości myślę nad kupnem MX5/6 gdy dopadnę jakiś duży salon ^^ Wtedy już się zakupi Yamahe A-S1000 ale póki co to tylko marzenie cenowe ;d Także pozostaje przy Yamaszce AX-870 która ponoć bardzo dobrze steruje basem ? Bo jest też alternatywa w postaci Denona PMA-1060 lecz jakoś bardziej przekonany jestem do tej Yamahy. Doradzi ktoś czy to będzie dobry zestaw na początek przygody z audio icon_smile.gif? Obecnie jadę na starym Technicsie i jakichś tak kolumnach domowej roboty z 4ohm samochodowymi głośnikami i samochodowym subie także basu mało nie ma ale wzmak nie daje rady i wiadome to tylko taki zestaw byle coś grało i dudniało w pokoju icon_smile.gif Raczej nie biorę pod uwagę kolumn Jamo czy innych basowych także mission głównie. Nie wiem jak grają M33i a są w podobnej cenie do M73 no i nowe MV-6 za 800zl para ale tych też nigdy nie słyszałem.

Pozdrawiam icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...