Skocz do zawartości

Wzmacniacz do rocka


scr55

Recommended Posts

witam.
scr55 jak już wygrzejesz swój zestaw napisz może swoją opinię , sam jestem ciekaw. Np w testach dużo się czyta dobrego o Nadach 316/326 ale z opinii użytkowników wiem, że potrafią przy min głośności grać nie równo kanałami i dźwięk jest dość płaski, oraz mało precyzyjne sterowanie głośnością z pilota. Takie małe wady a czasem potrafią irytować, a tego nie napisali w teście icon_razz.gif
Stąd wole czytać opinie użytkowników, ale choć kapkę znających się na tematyce, ostatnio znalazłem wadę Denona 720AE, trzymajcie się: kurzy się icon_eek.gif
pozdrawiam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Cytat

Trzymam kciuki za dobry wybór icon_smile.gif



Dzięki icon_smile.gif

Jacek75 - Dziękuję za cenne uwagi w kwestii Denona, będę musiał posłuchać więcej niż sądziłem, także jeszcze raz tych Dali 5. Miękki bas to dobra rzecz,
jednak może się nie z każdą muzyką sprawdzić. Chyba za mało napisałem o oczekiwaniach i warunkach zakupu, więc żeby bardziej nie mieszać i nie zaciemniać sytuacji założę wątek wg przyjętych na forum zasad.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam po kilkudniowej przerwie/testach.

Jak na 16m2 to kolumny są .... duże i mocne icon_smile.gif Trzeba uważać z potencjometrem!

Jakość dźwięku - kolumny stoją na podstawkach (nie na kolcach - jeszcze) i mimo tego bas rozchodzi się rewelacyjnie, nie buczy! Tony wysokie i średnie czyste, nawet odniosłem wrażenie, że wokale są tak wyraźne, że jestem w stanie usłyszeć więcej tekstu. Ale nei ma się co dziwić jak przesiadłem się z boom boxa icon_smile.gif

Rotel sprawuje się dobrze i co najważniejsze świetnie napędza kolumny nawet przy cichej muzyce, a i kolumny przy cichej muzyce dobrze grają basem (ta cecha przy mieszkaniu w bloku jest całkiem ważna). Teraz jestem w 100% zadowolony, ze wybrałem wzmacniacz stereo bo często bawię się equalizerem i wystarczy tylko podejść, a nei grzebać w ustawieniach przez telewizor.

Najlepszą oceną rozchodzenia się basu w powietrzu, a nie w podłodze jest to, że sąsiedzi jeszcze nie przyszli icon_smile.gif

Muszę jeszcze poczytać o wygrzewaniu sprzętu żeby sprawdzić czy jest jakaś różnica.

Teraz już wiem po co ludzie kupują płyty cd, zaczynam odkrywać muzykę na nowo icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...