Skocz do zawartości

Onkyo 7333 - czy warto? Co to za sprzęt?


maciej_a

Recommended Posts

Ja się zetknąłem tylko z innymi modelami, ale specjalnie mnie nie zachwyciły. Choć dają na ogół szybki i przejrzysty dźwięk. Szkoda, że nie masz jakiegoś innego CDka do porównania. A może dasz radę pożyczyć jeszcze jakiś? Albo jesli kumplowi się nie spieszy, to poczekaj aż będziesz miał kolumny i wzmacniacz.
Podłączysz, posłuchasz, zastanowisz się, czy leży Ci taki dźwięk.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawde mówiąc póki nie będę miał kolumn kupionych to i tak za bardzo nie bede wiedział jak to będzie w moim zestawie grało. Bardzo kusi mnie to że tez sprzęt jest prawie nieużywany. Sa wszystkie papiery do niego a pilot nawet nie wyciągnięty z folii;-)
A Denon DCD-1015? To dobry sprzęcik? Tu akurat mam możliwość kupić z pewnej ręki ale juz bez pilota. Stan super i dodatkowo laser gratis jesczze. Cena podobna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia jest bardzo zbieżna z opinią numer jeden w poniższym linku. Ja wolę bardziej nasyconą średnicę. Ale jest też opinia numer dwa, znacznie bardziej entuzjastyczna. W sumie wiele tu zależy od gustu i konfiguracji zestawu.
http://www.hifi.pl/recenzje/cd/denondcd1015.php
Na pewno nie jest to zły odtwarzacz. Choć można lepiej za podobne pieniądze. Ale jeśli możesz go mieć za niedużą kasę i do
tego odsłuchać, warto się nad nim poważnie zastanowić. W granicach 300 zł powinien jednak mieć pilota.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...