Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maciej_a

Onkyo 7333 - czy warto? Co to za sprzęt?

Recommended Posts

Witam
Czy ktoś miał lub używa nadal odtwarzacza Onkyo 7333? Znajomy pozbywa się sprzetu. Sprzęt jak spod igły i pytanie czy w graniacach 300zł warto się tym zainteresować?
Mało opinii w necie na temat tego sprzętu dlatego pytam;-)

Ja się zetknąłem tylko z innymi modelami, ale specjalnie mnie nie zachwyciły. Choć dają na ogół szybki i przejrzysty dźwięk. Szkoda, że nie masz jakiegoś innego CDka do porównania. A może dasz radę pożyczyć jeszcze jakiś? Albo jesli kumplowi się nie spieszy, to poczekaj aż będziesz miał kolumny i wzmacniacz.
Podłączysz, posłuchasz, zastanowisz się, czy leży Ci taki dźwięk.

Prawde mówiąc póki nie będę miał kolumn kupionych to i tak za bardzo nie bede wiedział jak to będzie w moim zestawie grało. Bardzo kusi mnie to że tez sprzęt jest prawie nieużywany. Sa wszystkie papiery do niego a pilot nawet nie wyciągnięty z folii;-)
A Denon DCD-1015? To dobry sprzęcik? Tu akurat mam możliwość kupić z pewnej ręki ale juz bez pilota. Stan super i dodatkowo laser gratis jesczze. Cena podobna

No właśnie o to chodzi, czy nie dałoby się po zakupie kolumn i wzmacniacza pożyczyć obydwu i porównać? To byłoby najlepsze posunięcie.

tak chyba zrobię choć pewnie nie będzie czekał ze sprzedażą jeśli się nadarzy klient jednak widzę że odtwarzaczy jest trochę w sprzedaży. A ten Denon 1015? Co o nim sądzisz?

Moja opinia jest bardzo zbieżna z opinią numer jeden w poniższym linku. Ja wolę bardziej nasyconą średnicę. Ale jest też opinia numer dwa, znacznie bardziej entuzjastyczna. W sumie wiele tu zależy od gustu i konfiguracji zestawu.
http://www.hifi.pl/recenzje/cd/denondcd1015.php
Na pewno nie jest to zły odtwarzacz. Choć można lepiej za podobne pieniądze. Ale jeśli możesz go mieć za niedużą kasę i do
tego odsłuchać, warto się nad nim poważnie zastanowić. W granicach 300 zł powinien jednak mieć pilota.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować