Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
muaddib83

Kino domowe w małym pomieszczeniu

Recommended Posts

Witam, jestem dużym fanem kina domowego. Dotychczas korzystałem z zestawu Onkyo TX-SR 577/8 nie pamietam dokladnie. Do tego Quadral Quintas 500 i sub qudrala (nie pamiętam nazwy).

Obecnie przeprowadziłem się - ampli niedługo będę miał, narazie będę używał słuchawek ale za jakiś czas chce kupić głośniki.

Teraz pytanie - jakie głośniki tak do 1500zł ale dostępne w Anglii (tu jest problem bo uk jest 50lat za Polską w technologii - 90% sprzętu jaki dostanie w PL w UK nie ma).

Jest np. Tannoy HTS 5.0 (4 małe głośniki). Jak wypadają one w porównaniu do QUadral Quintas 500.

Ogólnie pomieszczenie jest małe. 9m2. Bardzo zależy mi na świetnym efekcie przestrzennym. Problem jest w przesłuchaniu. W uk nie ma pomieszczeń przesłuchowych, a jak są to i tak nie dobierzesz sprzętu, bo sklepy maja 3 produkty na krzyż na stanie.

Jeżeli ktoś zna dobry zestawik 5.0 (sub będę miał quadrala) proszę o pomoc. Kupować będę pewnie na Amazonie więc coś z oferty jaką oni mają.

Dzięki za pomoc

Pozdrawiam

Do takiego pomieszczenia najlepiej jest wybrać 5 jednakowych niewielkich monitorów. Tylne mogą być mniejsze. Centralny może również być do tego przeznaczony specjalnie. Np. 5 szt Tannoy Mercury M1+ ten sub który masz.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować