Skocz do zawartości

Kino domowe w małym pomieszczeniu


muaddib83

Recommended Posts

Witam, jestem dużym fanem kina domowego. Dotychczas korzystałem z zestawu Onkyo TX-SR 577/8 nie pamietam dokladnie. Do tego Quadral Quintas 500 i sub qudrala (nie pamiętam nazwy).

Obecnie przeprowadziłem się - ampli niedługo będę miał, narazie będę używał słuchawek ale za jakiś czas chce kupić głośniki.

Teraz pytanie - jakie głośniki tak do 1500zł ale dostępne w Anglii (tu jest problem bo uk jest 50lat za Polską w technologii - 90% sprzętu jaki dostanie w PL w UK nie ma).

Jest np. Tannoy HTS 5.0 (4 małe głośniki). Jak wypadają one w porównaniu do QUadral Quintas 500.

Ogólnie pomieszczenie jest małe. 9m2. Bardzo zależy mi na świetnym efekcie przestrzennym. Problem jest w przesłuchaniu. W uk nie ma pomieszczeń przesłuchowych, a jak są to i tak nie dobierzesz sprzętu, bo sklepy maja 3 produkty na krzyż na stanie.

Jeżeli ktoś zna dobry zestawik 5.0 (sub będę miał quadrala) proszę o pomoc. Kupować będę pewnie na Amazonie więc coś z oferty jaką oni mają.

Dzięki za pomoc

Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie ma ich na Amazonie UK ani Ebayu.


Musisz szukać na ebay.co.uk a nie ebay.pl. Ja znalazłem takie:
1. Tannoy M1
2. Tannoy M1

Cytat

Pytanie tylko czy sprzedawana jest jedna sztuka czy para, bo opis jest jakiś niejasny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...