Skocz do zawartości

Kolumny stereo do 1000


pawcia

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Jestem posiadaczem amplitunera pionieer vsx 922, w 15 m^2 pokoju. Obecnie poszukuje kolumn podstawkowych czy podłogowych(nie robi mi to żadnego znaczenia) do słuchania muzyki. Słucham głównie zespołu tj pink floyd, tune, fisz emade, led zzepelin czy ac/dc. Nie ma dla mnie znaczenia czy będą to kolumny nowe czy używane.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
biorąc pod uwagę amplituner Pioneer, skupiłbym się na kolumnach, oferujący gęsty, raczej ciepły dźwięk z łagodniejszą górą pasma. Moim zdaniem na pewno warto posłuchać monitorów Indiana Line, które charakterem idealnie wpasowują się w nasze założenia. Dobrą opcją będą także kolumny Q Acoustics QA2020i oraz polskie Pylon Audio Pearl Monitor. W przypadku konstrukcji podłogowej proponuję Pylon Audio Pearl 20.

Przyjrzyj się moim propozycjom, w przypadku pytań słuźę pomocą. Jeśli masz taką możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy.

Cytat

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Jestem posiadaczem amplitunera pionieer vsx 922, w 15 m^2 pokoju. Obecnie poszukuje kolumn podstawkowych czy podłogowych(nie robi mi to żadnego znaczenia) do słuchania muzyki. Słucham głównie zespołu tj pink floyd, tune, fisz emade, led zzepelin czy ac/dc. Nie ma dla mnie znaczenia czy będą to kolumny nowe czy używane.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...