Skocz do zawartości

htr2866


bugaj

Recommended Posts

witam jestem nowym posiadaczem wzmacniacza htr 2866 mam problem związany opcją stanby . mam podłączone pod wzmacniacza za pomocą kablli hdmi na (in) dekoder kino domowe etc. zaś na (out) tv. W momęcie wprowadaenia wzmacniacza w standby znika mi obraz oraz głos . pytanie moje dotyczy opcji (switch) czy ten wzmacniacz pośada taką opcje .mianowicie chodzi mi o to że w momęcie wprowadzenia wzmacniacza w tryb stanby głos i obraz był przekazywany na tv, jeżeli taka opcja istnieje proszę o pomoc ponieważ w ustawieniach nic takiego nie znalazłe ani w instrukcji pełna nazwa wzmacniacza to yamaha natural sound av receiver htr-2866

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta opcja to nie switch, czy standby, tylko ustwienie w menu" pass through ", chodzi by sygnał przechodził przez amplituner kiedy jest pozornie wyłączony. Niby mają je tanie amplitunery, ale może ten nie. Kwestia poczytania instrukcji papierowej, lub pełnej z cd. Jak nie ma, trzeba będzie puścić audio z dekodera czy dvd dodatkowym, innym torem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle to potrafie tylko chodzi mi oto żeby była w języku ojczystym bo po angieksku w języku technicznym nie wszystko rozumiem a tłumaczyć każdy zwrot niezrozumiały to tez nie sztuka ogólnie moje pytanie odnosisie do piewszego spisu instrukcje w języku angielskim mam już dośc długo wiem tylko że dostarczono mi instrukcje w języku polskim ale nie od tego modelu co trzeba bo jakiś nierozgarnięty sprzedawca spieszył się przy pakowaniu tą co mam po polsku przetłumaczono przez wyłączny dystrybutor w polsce audio klan Sp.jawna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jechać 1000km nie trzeba, można napisać maila do sklepu, zadzwonić, wszędzie są ludzie i można się dogadać, przeproszą wyślą listem, obojętnie czy ich wina, czy nie. Lub inaczej, napisać do dystrybutora Yamahy i wyślą Ci w formie listu, czy pdf-em.
Skoro trochę ją masz nie wpadło Co w menu, czy setupie sformułowanie pass through, czy jakoś tak, przcież nie ma tam 100tys opcji i kombinacji, może faktycznie model ogołocony z tej funkcji. Jak ja wybierałeś wtedy i porównywałeś z innymi modelami to ta funkcja była w ogóle wymieniona ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem e-mail do dystrybutora w polsce o dostarczenie instrukcji w języku polskim jeżeli chodzi o pass through z tym sformułowaniem spotkałem sie na audio klan "4K pass-through dla obrazów superwysokiej rozdzielczości następnej generacji" na tej stronie http://audioklan.com.pl/htr2866,k,0,p,2685.html
w menu nic takiego nie znalazłem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...