Skocz do zawartości

Wzmacniacz do 400zł do Paradigm 3v3


maciej_a

Recommended Posts

Mam prośbę o pomoc. Jaki wzmacniacz byście polecili do kolumn Paradigm 3v3. Odtwarzacza docelowego jeszcze nie mam i będę go kupował dopiero po zakupie wzmacniacza (brak funduszy). Na razie jako napęd będzie grało dvd Sony DVP-N300. Na wzmacniacz używany chceprzeznaczyć max 400zł i zdaje sobie sprawę że za tą kwotę rewelacji nie będzie ale może choc coś przyzwoitego się znajdzie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Fine Arts, jest przecież niemal identyczny jak Marantz PM-80 Albo Philips FA-960 tylko w innym "ubranku". I nie tak drogi.
Może też być jakiś Rotel jeśli ma być dynamicznie, ostrzej. Ale Paradigm może dać Ci trochę po uszach wysokimi tonami.
No chyba, że wolisz dźwięk miększy, łagodniejszy w wysokich tonach, to szukaj starszego NADa "czterocyfrowego" (np.3240 PE), albo TEACa. Gdybyś cudem znalazł Pro-Ject 7AMP, to też polecam.

A do jakiej muzyki to ma być? W sumie zakładając nowy temat trzeba pisać porządnie pierwszy post, oto przykład:
http://forum.audio.com.pl/Jaki-wybrac-sprz...DL4-t40922.html
Bo inaczej, to trzeba szukać Twoich starszych wątków i dopiero doczytać ważne informacje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za nieścisłości. Słucham głównie rocka lat 70,80,90tych - Metallica, Guns N Roses, Queen, Pink Floyd. Zależymi na ciepłym brzmieniu z fajnym basem. Na razie mam to podpięte do amolitunera Pioneer VSX-916 ale chce to wrzucic na osobny zestaw niz kino domowe. I jescze jedno pytanie... teraz szukam wzmacniacza ale w nastepnej kolejnosci bede szukał odtwarzacza CD (na razie brak kasy). Co ma większy wpływ na jakość? Tzn czy odczuje wiekszą różnice przy wymianie wzmacniacza i pozostawieniu na razie tego odtwarzacza dvd sony czy gdybym kupił CDek a wzmacniacz później?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...