Skocz do zawartości

Zmiana wzmacniacza/kolumn


Papkin

Recommended Posts

Posiadam obecnie Diorę WS 4421 podpięta pod Altony 80 po drodze jeszcze przez equalizer Technicsa SH-8058 i dzięki niemu jako tako to gra.Chciałbym zapytać czy warto wymieniać ten wzmacniacz na coś za ok 300zł, odczuję różnice,warto inwestować? Czekam na jakieś propozycje, wzmacniacz może być coś mocniejszy gdyby kiedyś przyszło mi do głowy zmieniać kolumny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

To właśnie o Iranie kolumn powinieneś pomyśleć w pierwszej kolejnosci, jeżeli chcesz poprawić brzmienie. Wzmacniacz także, ale żeby cokolwiek proponować, trzeba wiedzieć czego dokładnie szukasz, jakie brzmienie lubisz, itp ...
Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w zakładce Pierwsze Posty.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem nie wiadomo jak wymagający, ale wszedłem ostatnio do media expert, grały tam jakieś yamahy za 900zł, chyba 5.1 i podobało mi się ich brzmienie, ładniej niż mój sprzet grały .Wzmacniacz do metalu i rapu głównie ale ogólnie to bedzie grało na nim wszystko.Najpierw chyba kupie wzmacniacz i zobaczę jak to będzie grało,potem może pomyślę o kolumnach. To co najbardziej się opłaca za te ok 300zl?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Wiem, obecnie nie ma. Ale jest to wzmacniacz, który często sie pojawia ostatnio, więc musisz być czujny. Jeszcze zależy co się trafi, bo seria V to V1-V4.
Na Olx jest V2, ale cena mocno przesadzona. Tyle to można zapłacić za V4. V3 jest wart 300-400 zł w zależności od stanu wzmacniacza.
Myślę że szybciej znajdziesz coś na eBayu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...