Skocz do zawartości

Problem z podłączeniem Pioneera VSX 529


Jarito

Recommended Posts

Witam serdecznie . Jestem nowym forumowiczem , więc proszę o wyrozumiałość . Jeżeli chodzi o podłączanie sprzętu również do orłów nie należę . Tyle wstępu , czas przejść do rzeczy . Nabyłem drogą kupna nowy odtwarzacz Pioneer BDP 170 oraz amplituner VSX 529 . Wszystko było by cacy , ale TV Samsung 48H6400 nie wiedzi amplitunera , poprostu tak jakby nie był podłączony . Poza tym wszystko hula , BR działa poko , filmy , cd , tuner , wsystko gitara . Dziwne że jak włączam BR TV sie przełącza i wszystko jest oki , ale jak wyłącze BR to TV amplitunera nie widzi . BR podłączony do wejścia dla niego przeznaczonego w ampli i z ampli połączony wyjściem na TV ( wejscie HDMI ARC) , zresztą podłączałem w TV również w inne wejścia HDMI . To chyba wszystko . Zachciało mi się na starość zakupu sprzętu . Zapewne gdzieś popełniłem błąd , ale jestem zielony . Z góry dziękuję za ewentualną pomoc .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo jest możliwe ze twój kabel hdmi nie jest kompatybilny z arc taki który powinien działać powinien mieć opis 1.4 wtedy będzie przesyłał Ci sygnał tak jak powinien. Ale jest też inne rozwiązanie możesz dźwięk z tv wyprowadzić kablem optycznym i jak będziesz chciał słuchać tv na amplitunerze to go właczasz i gitara😈
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...