Skocz do zawartości

Yamaha R-N500+ ali zensor 3


Andrewarm

Recommended Posts

Witam

Interesuje mnie konfiguracja Dali zensor 3 + Yamaha R-N500.
Słucham trochę popu, techno, dance. Mój metraż to 28m2. Zależy mi na wejściach cyfrowych optycznych do TV, komputera, tunera sat.

Czy któś z was miał przyjemność słuchać tego wamacniacza ? Czy konfiguracja z tymi kolumnami będzie ok ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,
połączenie amplitunera Yamaha R-N500 z kolumnami Dali Zensor 3 jest jak najbardziej optymalne. Jedynie mam pytanie do Ciebie, czy koniecznie musisz zastosować kolumny podstawkowe. Pomieszczenie 28m2 raczej determinuje zastosowanie kolumn podłogowych. Jeśli natomiast muszą pozostać kolumny podstawkowe, to 100% polecam taką konfigurację.
Zresztą jeśli masz taką możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań lub oferty finansowej służę pomocą.

Cytat

Witam

Interesuje mnie konfiguracja Dali zensor 3 + Yamaha R-N500.
Słucham trochę popu, techno, dance. Mój metraż to 28m2. Zależy mi na wejściach cyfrowych optycznych do TV, komputera, tunera sat.

Czy któś z was miał przyjemność słuchać tego wamacniacza ? Czy konfiguracja z tymi kolumnami będzie ok ?


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli musisz mieć te wszystkie gadżety, to oczywiście kup Yamahę.
Ale kolumny podłogowe, najlepiej używane (bo taniej i lepsza jakość oraz bardziej dostosowane do Twojego pokoju).
Na przykład Tannoy M3 czy M4 albo Castle Knight 3 http://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/02/181542.php
czy Mission M34
Albo najlepsze, ESA Ostinato 2000
http://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/02/181472.php
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...