Skocz do zawartości

KINO domowe do 2000~2500 dla małego pokoju 16m2


Robert0392

Recommended Posts

Witam. pisze z gorącą potrzebą pomocy o opinie na temat kina domowego. Głownie do gier (PS4/ps3) do muzyki lubie głęboki basik;) ale tez oglądam filmy. byłem w sklepie w którym polecono mi ten zestaw kina domowego Yamaha RX-V377 + yamaha ns-f150/ns-p150 za 2499zl do tego mam okazje dostać subwoofer niestety ze względu ze się dość spieszyłem nie znam jego marki (ze zdjęc w internecie wydaje mi sie ze był toyamaha yst-sw030) wiem tylko ze kosztuje 699zl iiii jeżeli kupiłbym ten zestawik YAMAHY to owy subwoofer mam za połowę jego ceny. Prosiłbym o jakieś opinie sugestie a może jakieś propozycje innej marki lub coś? dodam również ze gdy sprzedawca uruchomił ten sprzęcik to naprawdę fajnieeee grał.... icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Moja szczera propozycja
http://www.hdtv.com.pl/forum/kino-domowe/1...st-otwarty.html
Bez kabli, małe gabaryty,muzyka z komórki,laptopa,tabletu itp...czyli coś idealnego dla twoich potrzeb.




czytam na temat tego Philipsa Fidelio HTL 9100 i powiem szczerze ze bardzo mnie ten sprzet zainteresował. posiada go ktoś ? jakieś opinie nawiązujące do gier na ps4?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten soundbar to fajna rzecz dla kogoś komu nie zależy na zbyt dobrym dźwięku. Za to jest bardzo pomysłowy.
Jeśli priorytetem jest brak kabli głośnikowych w pokoju to właśnie dla Ciebie jest ten Philips. Jakość dźwięku ma się nijak do amplitunera z głośnikami 5.1.
Tu głośniki tylne to opcja od czasu do czasu. W opcji bez tyłów lepiej spisze się standardowe stereo w tej cenie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie mam malutki pokój bo jakieś 4m2 z czego moze nie całe 2m2 są wolne i tak prawde mówiąc nie miałbym gdzie postawić duzego kina 5.1 (chociaż mialem chęć takie kupić i je gdzies tu wcisnąc) z drugiej strony taki Soundbar to fajowa rzecz takie kino w pliku .rar icon_wink.gif i tez bez powodu ten philips nie dostawał tych nagród wiec wydaje mi sie ze jak NARAZIE takie kino powinno mi starczyć co nie oznacze ze na tym poprzestane... przeciez zawsze w przyszłości moge kupić takie duze konkretne kino 5.1 a nawet 7.1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 4m2 najlepiej sprawdza się słuchawki icon_smile.gif
Jeśli w przyszłości miał byś się przenieść do większego pomieszczenia to można kupić na początek 2 kolumny takie jak Magnat Quantum 673. Do nich amplituner taki jak wspomniałeś lub jakiś używany wzmacniacz typu Denon PMA-710ae , 720ae , 510ae, 520ae ( może być nowy ). Jeśli basu będzie za dużo , to można go ująć w ostateczności regulatorem barwy. Jeśli to ma być ostateczne pomieszczenie , warto pomyśleć o czymś mniejszym.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde sprzedawca z ogłoszenia tego Philipsa nie odpisuje na meile i ma ciagle wyłączony telefon... zastanawiam sie nad soundbarem np samsung HW-H750 (chyba ze ktoś mi poleci jakiś lepszy) lub kupić amplituner yamahy v477 do tego te głośniki Magnata o których wspomniał kolega dokupić jakiś mocny sub i narazie zeby tak było potem ewentualnie dokupić jakieś głośniki do systemu 5.1..?

znalazłem taki amplituner http://olx.pl/oferta/yamaha-4067-rx-v477-g...html#f32690d672 to napewno to samo co v477?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie RX-V477 jest lepszy. Jego wyjściowa cena jest wyższa. Jednak różnica pomiędzy nimi jest zapewne niewielka. Jaka w dźwięku tego nie wiem.
Funkcjonalnie są prawie takie same. Model RX-V577 ma podawaną moc rms 7x80W. Czasem różnice są tylko na papierze, a czasem jeszcze inne. Oba ważą tyle samo. Dlatego transformator jest chyba taki sam.
Oba można kupić w sklepach w tej samej cenie.
Mając do wyboru oba w tej samej cenie wybrał bym RX-V477.
Jednak mając możliwość kupić taniej HTR-4067, dobrze bym się zastanowił.
Szczególnie w przeszłości amplitunery Yamahy z oznaczeniami HTR były zubożonymi wersjami występującymi w zestawach.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze tak sobie mysle ze jak mam teraz poskapić tych 300zl i kupić tego HTR i za jakiś czas okaze sie ze faktycznie jest gorszy od tego 477 ze np brakuje troche mocy albo ze ma gorszy dzwiek przestrzenny lub coś i sprzedawać go za 700zl (bo pewnie wiecej za niego nie dostane) dokładać znowu 600zl do v477 to wcalemi sie to nie uśmiecha. icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...