Skocz do zawartości

głośniki Sony SS-LA500ED


scooter261

Recommended Posts

Witam,

Jestem tu nowy, nie mniej jednak interesuję się sprzętem audio od dłuższego czasu. Dużą uwagę zwracam na tzw ,,perełki'' czyli starsze serie amplitunerów, głośników, które produkowane były kilka ładnych lat temu ale jakościowo były stawiane na piedestał Hi-End. Ale do rzeczy:

Szukam informacji na temat zestawu głośników sony ss-LA500ED. Zarówno ich wygląd jak i cena są powalające do dnia dzisiejszego. Parametry techniczne również stoją na wysokim poziomie-porównywalne z serią Dali(oczywiście można się z tym nie zgodzić). Lata świetności 2004..dostępne na rynku Niemieckim, UK..równolegle do serii pascal. I tu kieruje moje pytanie do Was...czy ktoś miał styczność z tym sprzętem?


Czekam na informacje icon_smile.gif

Pozdrawiam wszystkich, mam nadzieję że i ja będę mógł kiedyś pomóc icon_smile.gif

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
Sto lat minęło od twojego posta, ale może jeszcze to przeczytasz.

Dziś wymieniłem SS-LA300 na SS-LA500 + SS-WD200, ciężko mi na razie o nich cokolwiek powiedzieć, 300 myślę nie różnią się wiele - są ok, tzn zaskakująco dobre, to znaczy ja byłem zaskoczony, uchwyty na ścianę mają nawet lepsze niż 500 icon_wink.gif faktem jest zajęło mi to prawie 10 miesięcy polowania w Szwecji, ale też ten rynek jest specyficzny.

Grało to u mnie z yamahą dsp-e800, kenwoodem M1, póki co te nowe podłączyłem do amplitunera również sony który był w zestawie, więc tym bardziej nie da się ich porównać.

W Polsce też trudniej coś dorwać w fajnej cenie, bo to jest duży rynek, dużo osób licytuje, z reguły ludzie chcą dostać dobrą cenę, a nie pozbyć się rzeczy z domu, innych jeszcze ponosi wyobraźnia, jak tego kogoś co to od pół roku za 6000 sprzedaje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...