Skocz do zawartości
BlackJack

Jaki sens używać DAC-a

Recommended Posts

Potrzebuje pomocy z ustawieniem laptopa pod Dac Smsl Sanskrit MK2. Pobrałem że strony producenta sterowniki i po podłączeniu tylko takie ustawienia się pojawiają. Czy przy wybór częstotliwości nie powinien być szerszy? Chyba że tak powinno być przy Tidal Master.

Help.

IMG_20210106_134441.jpg

8 minut temu, Fredd998 napisał:

Potrzebuje pomocy z ustawieniem laptopa pod Dac Smsl Sanskrit MK2. Pobrałem że strony producenta sterowniki i po podłączeniu tylko takie ustawienia się pojawiają. Czy przy wybór częstotliwości nie powinien być szerszy?

Widocznie tyle DAC obsługuje, Jak masz tryb Exclusive to Tidal sam zmieni na właściwe.

Na filmach na YouTube widać jak użytkownicy wybierają wyższe częstotliwości aż do 32bit/768kHz. Jednak w panelu programu xmos oraz panelu audio windows'a pokazuje im pełną nazwę modelu dać czyli Sanskrit 10th. Pomyślałem sobie że może dostałem wersję Mk I ale nie w środku AK4493EQ. Może to problem z moim laptopem Win7 a może słabej jakości przewód USB?

IMG_20210106_173657.jpg

IMG_20210106_172942.jpg

IMG_20210106_172210.jpg

IMG_20210106_171751.jpg

Napisano (edytowany)

Odpowiednie sterowniki należy zainstalować. Ja mam na kości ESS Sabre DACa i bez sterowników odpowiednich też coś było słabo. 

Link do sterownikow 

Tu jeszcze od producenta całą lista jest. 

Edytowano przez MariuszZ

1 godzinę temu, Fredd998 napisał:

Sanskrit 10th

Myślałem że starszy dac. Zobacz co masz ustawiony w xmos usb w zakładce format. W Topping E30 też mam tą apkę Xmos tylko brandowaną przez Toppinga. Jak zainstalowałeś prawidłowe, to powinno być ok. A nie możesz tej listy w dół przesunąć? Dziwne.

Sterowniki są najnowsze ze strony producenta. W format 2 channels, 32 bits a listy nie da się przewinąć. Zresztą powinna być w całości rozwinięta.

IMG_20210106_191647.jpg