Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz amp wybrać? Proszę o pomoc :)


woia1602

Recommended Posts

Witam. Nie chce kupić pierwszy z brzegu więc może ktoś i coś mi doradzi.
Zaczę od tego co mam w planach. Mam więc 2 kolumny Uniwersum o mocy 100 i 150 wat na tabliczce w 4ohm. Centralna Sonego ss-cnez30 6ohm moc nie znana i uwieńczenie to VK jakiś tam aktywny sub więc amp czy wzmaczniacz go nie zasilać będzie. Wszystko jest podłączone pod micromaxx mm 80057.
Teraz bym chciał kupić coś lepszego. Koniecznie z pilotem. Wyjście z TV po cinch... w 2.0 więc jakoś tam nie wymagam 5.1 gotówka to coś ok 300zł ale jak wymaga tego poświęcenie to coś więcej się znajdzie.
Może takie coś będzie dobre?
http://allegro.pl/wzmacniacz-skytronic-400...5027716636.html
http://allegro.pl/skytronic-av-340-karaoke...5005092825.html
Interesuje mnie żeby kolumny przednie miały mocne końcówki jak moje kolumny 100/150
Atutem jest wejście na microfon bo chyba przez niego podłącze gramofon stary?? Unitry na wkładce MF105...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Alex2306
Ten z linku to prosty low costowy wzmacniacz z 5 końcówkami. I tylko wzmacniacz bez żadnego procesora dźwięku. Takie urządzenia wymaga na wejściu już sygnału 5.1 , aby wykorzystać dodatkowe kanały (central, SW) . Wg mnie z tego wprowadzając sygnał 2.0 z TV otrzymasz tylko stereo 2.0 na głośnikach przednich. Twoje są OK. Pozostałe kanały central i SW nie będą wyróżnione. Poszukaj amplitunera z dekoderem 5.1 , a nie samego wzmacniacza.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...