Skocz do zawartości

Jaki sprzęd audio kupić? (niski budżet)


ulla

Recommended Posts

Cześć! icon_smile.gif

Mieszkam w bloku, w którym jest bardzo zła akustyka. Jak sąsiadka na górze włącza muzykę to nastawia na dosyć głośno i czuję się, jakby grało mi w moim mieszkaniu. Takie przytłumione, głuche, ale jednak mi brzęczy pod sufitem i dostaję rozstroju nerwowego. Rozmowy nic nie dają, wolnoć tomku mi rzekła.

Chcę kupić jakiś sprzęt grający, bo nie posiadam żadnego. Jakieś głośniki, które pozwolą mi ją zagłuszyć - nie chodzi o bitwę kto głośniej i nie o to żeby jej dokuczyć, ale żebym mogła sobie odpalić sobie jakiś jazz, żeby mi plumkał i żebym nie słyszała z góry jej Taylor Swift i Rihanny.

Budżet jakim dysponuję to około 500-700zł, nic wypasionego więc to nie będzie. Chciałabym, żeby to grało niezależnie, czyli z płyty lub z pendrive, nie chcę podłączać do TV ani kompa. I chciałabym żeby to było też głośne z mocnym basem - na sylwestra np jak znalazł. Co kupić, jakąś wieżę?

Polecicie coś konkretnego?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to napisałaś zbyt mało, by można w pełni i rzetelnie Ci odpowiedzieć. Najlepiej gdybyś zrobiła to według tego wzoru.
http://forum.audio.com.pl/Pierwsze-posty-i...-to-t35663.html
Bo nie wiadomo np. jakiej wielkości masz pokój albo jakie brzmienie lubisz? Cieplejsze, pełniejsze, bardziej wypełnione, czy jaśniejsze, ostrzejsze, bardziej konturowe itp... .
Jeśli ma grać z pendrive, to raczej nieodzowny będzie komputer, bo wejście na ten gadżet mają albo najnowsze odtwarzacze (tylko niektóre) albo miniwieże czy inne raczej kiepsko grające urządzenia.
Klasyczne stereo jakie chyba chcesz złożyć, to odtwarzacz CD, wzmacniacz i kolumny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...