Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
azeliaz

Słuchawki do 150 zł Pomoc

Recommended Posts

Witam. Poszukuje słuchawek do 150 zł. Szukam w wielu opisach i pytaniach lecz nie moge znależć takich dla mnie.
Moje wymagania

Dobry bass ponieważ słucham HIP HOP RAP DUBSTEP
Dobre słuchawki do CS
Dobra jakość dzwięku
Wygodne ponieważ nosze fryzury psotawione i często teraz zostają mi odciski na głowie.

Nie znam się na słuchawkach Dlatego dalem takie wymagania Możecie doradzić albo poprosić o wiecej chetnie napisze.
Aha chciałbym żeby sluchawki byly ładne desing oraz można wpiąć do SONY XPERIA T

Główny problem to chyba te psotowione fryzury icon_smile.gif
Żeby ich nie naruszyć i mieć dobry bas trzeba szukać wśród słuchawek dokanałowych lub zakładanych z pałąkiem na karku.
Czy o takie słuchawki Ci chodzi ?
Dobre słuchawki jakie mi przychodzą do głowy wokółuszne z cała pewnością zniszczą taka fryzurę.
Nie jestem pewien czy w tej kwestii nie lepiej poradzić się jakiegoś fryzjera.( jeśli dokanałówki i te z pałąkiem na karku odpadają )

Z doświadczenia mogę Ci doradzić wizytę w jakimś salonie z dobrym sprzętem icon_smile.gif Tam się rozejrzysz, pooglądasz, porównasz ceny i przede wszystkim posłuchasz, sprawdzisz jak działa sprzęt. Ja np. ostatnio poszłam do iSpota i super mi podpowiedział Pan z obsługi. Zawsze sobie wolę na żywo zobaczyć co i jak działa icon_wink.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować